Małżeństwo księcia Harry'ego i Meghan Markle wisiało na włosku. "Wiedziałem, że mogę ją stracić"

Książę Harry udzielił osobistego wywiadu, w którym opowiedział o problemach ze zdrowiem psychicznym. Wspomniał także, że jego małżeństwo przechodziło kryzys.

Bądź na bieżąco. Więcej o rodzinie królewskiej przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Małżeństwo Meghan Markle i księcia Harry'ego od początku budziło wiele kontrowersji w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Fakt, że brat następcy tronu postanowił poślubić rozwiedzioną amerykańską aktorkę, skłaniał wiele osób do przemyśleń. Jak się okazało, przeciwniczką Markle, była m.in. księżniczka Anna, która odradzała księciu ślub. Obecnie ich stosunki są bardzo napięte. Najpierw małżonkowie postanowili opuścić rodzinę królewską i wyprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, a następnie w rozmowie z Oprah Winfrey wypomnieli jej złe traktowanie, rasizm i brak empatii. 

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Małżeństwo księcia Harry'ego i Meghan Markle wisiało na włosku

Związek Meghan Markle i księcia Harry'ego uchodzi za idealny. Małżonkowie zachowują się tak, jakby byli razem przeciwko całemu światu. Bardzo się wspierają i wspólnie stawiają czoła nowym wyzwaniom. Jednak nie zawsze było tak kolorowo. Nad ich małżeństwem także pojawiły się ciemne chmury. 

Książę Harry udzielił wywiadu dla Apple TV+, w którym opowiedział o problemach ze zdrowiem psychicznym, ujawniając, jak wpłynęły one na jego małżeństwo. Wspomniał, że na początku związku para przeżywała kryzys.

Wiedziałem, że jeśli nie pójdę na terapię i nie naprawię sam siebie, stracę kobietę, z którą chcę spędzić resztę mojego życia - przyznał.

Książę Harry opowiedział o tym, jak ukochana po jednej z pierwszych kłótni, poradziła mu, aby udał się do terapeuty. Była to jej reakcja na zachowanie księcia, które według niej było dziecinne. Sam książę przyznał w wywiadzie, że bezwiednie stał się wtedy 12-letnim sobą.

Kiedy zacząłem terapię, to było prawdopodobnie na drugim spotkaniu, mój terapeuta spojrzał na mnie i powiedział: To brzmi, jakbyś znowu był 12-letnim Harrym.

Wygląda na to, że Sussexowie przepracowali kryzys w małżeństwie i stali się silniejsi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.