Tak dziś wyglądają córki Katarzyny Figury. Koko stawia na burzę loków, a Kaszmir ma grzywkę jak Brigitte Bardot

Katarzyna Figura od dłuższego czasu nie pojawia się publicznie w towarzystwie dzieci. Córki aktorki bardzo wyrosły. Czy są podobne do znanej mamy?

Więcej o dzieciach gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Figura jest matką trójki dzieci. Najstarszy syn gwiazdy kina to 35-letni Aleksander Chmielewski, z którym kilka lat temu aktorka brała udział w sesji dla jednego z magazynów. Owocem związku Katarzyny Figury z Kaiem Schoenhalsem są dwie córki Koko i Kaszmir. Starsza z nich - Koko Clarie urodziła się 24 października 2002 roku, a młodsza Kaszmir Amber przyszła na świat 12 lutego 2005 roku.

Obie córki gwiazdy mieszkają z mamą w Gdyni. Znajoma aktorki w rozmowie z jednym z tygodników przyznała, że przeprowadzka nie była dla nich łatwa.

To szczęście, że jej córki tak zaaklimatyzowały się w nowych szkołach, a przecież kilka lat temu całkiem zmieniły środowisko wraz z przeprowadzką. Dla dzieci zmiana szkoły, klasy, utrata kolegów z ławki to zawsze duże przeżycie i może skończyć się buntem oraz problemami wychowawczymi. Kasia bała się tego, na szczęście dziewczynki okazały się nad wiek dojrzałe - mówiła "Rewii" znajoma aktorki.

Tak dziś wyglądają córki Katarzyny Figury. Koko i Kaszmir to już piękne, młode kobiety

Córki Katarzyny Figury nie brylują u boku znanej mamy na ściankach. Wyjątkiem była wspólna wizyta w "Dzień dobry TVN" w 2011 roku. Od tamtej pory minęło już ponad dziesięć lat, a dziewczyny bardzo się zmieniły, o czym możemy się przekonać, zaglądając w ich media społecznościowe.

Koko Figura, Kaszmir FiguraKoko Figura, Kaszmir Figura instagram.com/kaszmirfigura/kokofigura/

Zobacz wideo Katarzyna Figura wychowuje dwie córki. Kogo zabrała w podróż po Cannes, Kaszmir nie. Miała powód

Koko ma dziś już 20 lat, a Kaszmir 17. To piękne młode kobiety, które coraz bardziej przypominają znaną mamę. Przekonajcie się zresztą sami, zaglądając do naszej galerii na górze artykułu po więcej zdjęć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.