Katarzyna Dowbor wyjechała z Polski i oddała się zimowemu szaleństwu na stoku. Ładuje baterie razem z córką

Katarzyna Dowbor nie zwalnia tempa. Już niebawem na antenie telewizji Polsat pojawi się nowy sezon programu "Nasz nowy dom". Tymczasem dziennikarka postanowiła odpocząć i wyjechać na urlop. Dokąd się udała?

Więcej informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Katarzyna Dowbor przez 20 lat była związana z Telewizją Polską, a w 2013 roku przeszła do Polsatu, na antenie którego prowadzi program "Nasz nowy dom". Prezenterka pomaga najbardziej potrzebującym rodzinom wyremontować ich cztery kąty. Show cieszy się ogromną popularnością, doczekało się już 17. sezonów, a wiosną na antenie telewizji Polsat pojawi się kolejna edycja. Obowiązki związane z realizacją programu sprawiają, że Katarzyna Dowbor jest nieustannie w biegu. Ostatnio jednak dziennikarka postanowiła wykorzystać chwilę wolnego i w towarzystwie córki wyjechała na urlop. Gdzie dziennikarka postanowiła naładować akumulatory?

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała piękny ogród Katarzyny Dowbor

Edyta GórniakDoda zmieniła usta. Zobacz, które gwiazdy poddały się zabiegom

Katarzyna Dowbor wyjechała z Polski. Dokąd wybrała się prowadząca "Nasz nowy dom"?

Prezenterka postanowiła skorzystać z zimowej pogody i wybrać się na urlop. Dziennikarka udała się do Włoch, gdzie wraz z 23-letnią córką szaleje na nartach. Okazuje się, że gwiazda Polsatu jest ogromną fanką zimowych sportów. Na swoim Instagramie pochwaliła się fotografią, na której pozuje wraz z pociechą. 

To, co kocham najbardziej, to moje dzieci, wnuki, zwierzęta, jazdę konną i szusy na nartach. Nareszcie po roku przerwy moje ukochane góry i narty z córeczką! - napisała Katarzyna Dowbor.
 

Katarzyna Dowbor"Nasz nowy dom". Dowbor odwiedziła bohaterów programu. Była przerażona tym, co zastała

Widać, że paniom dopisują świetne humory. Ze zdjęcia można wywnioskować też, że nie mogą narzekać na pogodę. Mamy nadzieję, że gwieździe Polsatu uda się odpocząć i wkrótce wróci do pracy z nową energią.

Zobacz też: "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor po czasie odwiedziła bohaterów programu. Była przerażona tym, co zastała

Więcej o: