Jacek Borkowski planuje czwarty ślub? Aktor "Klanu" szuka dużo młodszej partnerki. "Jak już brać, to nie z second handu"

Jacek Borkowski zdradził, jaka jego zdaniem powinna być idealna partnerka. Znany aktor w jednym z wywiadów wyznał, że nie wyobraża sobie życia bez kobiety u swojego boku i chętnie znowu by się zakochał.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

Jacek Borkowski nie może narzekać na problemy w życiu zawodowym. Popularny aktor ma na koncie pokaźny dorobek artystyczny. Trampoliną do sukcesu była rola Piotra Rafalskiego w serialu "Klan", w którą wciela się od 1997 roku. Niestety nieco gorzej układa się jego życie prywatne, a dokładnie sfera uczuciowa. Wszystko wskazuje na to, że nie ma szczęścia w miłości.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin ŁapuckiSkrzynecka poznała męża w najgorszym momencie życia. Są już 13 lat razem

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Jaka zdaniem Jacka Borkowskiego powinna być idealna partnerka? 

Jacek Borkowski ma na koncie trzy śluby, dwa rozwody oraz głośne rozstanie z pogodynką Pauliną Koziejowską, z którą łączyła go przelotna, trzymiesięczna znajomość. Jakiś czas temu w rozmowie z dziennikarzami tygodnika "Twoje Imperium" zdradził, że chciałby się ponownie związać, ma jednak pewne wymagania. Okazuje się, że 62-letni aktor szuka dużo młodszej partnerki.

Szukam kogoś dużo młodszego ode mnie. Jak już brać, to nie z second handu. Syn już się usamodzielnia, córka ma szesnaście lat i to już tylko kwestia czasu, gdy wyfrunie z domu. Wtedy zostanie mi w nim tylko pilot do telewizora. Dlatego muszę sobie jakąś pilotkę znaleźć - wyznał Borkowski

Aktor od pewnego czasu chętnie udziela się również w mediach społecznościowych. Na jego instagramowym profilu można znaleźć zdjęcia ukazujące chwile zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Ostatnio Borkowski pochwalił się fotografią dorosłego już syna. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. 

Ach, jak wyrósł! Taki wysoki i przystojny! Super.
Syn bardzo podobny do uroczej mamy - napisali internauci. 
 

Jacek Borkowski jest ojcem trójki dzieci. Z małżeństwa z Katarzyną Borkowską ma córkę Karolinę. Z kolei owocem jego w związku z Magdaleną Gotowiecką są syn Jacek oraz córka Magdalena. Żona aktora zmarła w 2016 roku w wieku 42 lat z powodu białaczki. 

Jacek Borkowski z żoną i dziećmiJacek Borkowski niedawno stracił ukochaną żonę. Teraz teściowa odbierze mu dzieci? "Będę walczył!"

Więcej o: