Fabienne Wiśniewska wspomina studniówkę. Nie mogła znaleźć kreacji, więc... założyła sukienkę Mandaryny. Sprzed 15 lat!

Fabienne Wiśniewska w ostatnim wywiadzie wspomniała swoją studniówkę. Bez przekonania szukała odpowiedniej kreacji, aż znalazła ją... w szafie mamy. W ruch poszła sukienka sprzed wielu lat.

Więcej na temat polskich gwiazd przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl

Fabienne Wiśniewska w styczniu bawiła się na studniówce, w której uczestniczyła cała rodzina. Dumna z córki Mandaryna relacjonowała przygotowania do tego wyjątkowego wieczoru - zabrała córkę na makijaż i do fryzjera. Zdjęciami z balu pochwalił się także Michał Wiśniewski. Ostatnio 19-latka udzieliła wywiadu, w którym jeszcze raz wspomniała o tym dniu. Podzieliła się także pewną ciekawostką na temat kreacji. Na studniówkę wybrała starą sukienkę z szafy swojej mamy.

Zobacz wideo Mandaryna suszy włosy Ani Świątczak

Fabienne Wiśniewska wspomina studniówkę. W ruch poszła sukienka Mandaryny

Córka MandarynyMichała Wiśniewskiego została zapytana o to, jak czuła się w kobiecym wydaniu na studniówce. Na co dzień ma raczej sportowy styl. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Fabienne Wiśniewska wyznała, że nie mogła znaleźć odpowiedniej sukienki. Postawiła więc na recykling, a w szafie mamy wypatrzyła tę, która jej się spodobała.

Było ciężko. Długo nie mogłam znaleźć sukienki, która by mi się podobała i zakrywała to, co chciałabym, żeby było zakryte. Ostatecznie poszłam w sukience mamy sprzed 15 lat, którą krawcowa mi skróciła. Ogólnie czułam się dziwnie. Na początku nie chciałam wyjść z domu, bo miałam poczucie, że nie wyglądam jak ja. Nie czułam się w stu procentach dobrze. Ale finalnie, jak do sukienki doszedł makijaż i fryzura, byłam zadowolona. Studniówka była super i mój wygląd mi odpowiadał - powiedziała w rozmowie z portalem.

Wspomniała także o tym, że jej rodzice na studniówce zrobili furorę. Choć, jak powiedziała, rodzina stała w rogu sali, wiele osób podchodziło, by się przywitać lub zrobić sobie wspólne zdjęcie z muzykami. 

Zwracali na nich uwagę, ale nie w taki bezczelny sposób, tylko bardzo miło. (...) Tu na szczęście wszystko odbyło się kulturalnie i bardzo przyjemnie. Ale moja szkoła taka jest, więc szczerze mówiąc, nie spodziewałam się niczego innego - dodała.

W wywiadzie odniosła się także do funkcjonowania w rodzinie patchworkowej. Opowiedziała o relacjach, które ma z obecną żoną ojca, a także jej dziećmi. Wspomniała także o tym, jak wyglądają jej kontakty z przyrodnim rodzeństwem. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. A zdjęcia ze studniówki Fabienne Wiśniewskiej do obejrzenia w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Agora SA