Maffashion została zapytana o kolejne dziecko. Zdecydowana odpowiedź blogerki

Maffashion odpowiadała na serię pytań od fanów. Blogerka wyznała, co o tym myśli i czy jest gotowa na drugą ciążę. To dość zdecydowane wyznanie.

Więcej na temat gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Maffasion odpowiadała na pytania fanów na Instagramie. Nie zabrakło tych o życie prywatne, które najbardziej interesuje internautów. Blogerka co jakiś czas otrzymuje pytania o ciążę. Po urodzeniu syna zaczęło się ich pojawiać coraz więcej. Odpowiedziała, czy planuje drugie dziecko. Odpowiedź może niektórych dziwić.

Zobacz wideo Maffashion, Kubicka, Lipka i inni w sieci. Gwiazdy komentują artykuły na swój temat

Maffashion mówi o drugiej ciąży. Planuje kolejne dziecko?

Fani Maffsahion zawsze ochoczo biorą udział w kolejnych Q&A. Tym razem na Instagramie padło kilka pytań o życie prywatne. Blogerka przygotowała formularz, w którym internauci mieli uzupełnić zdanie pytaniem do niej: "Co myślę o...". Ktoś dokończył: "kolejnym dziecku". Influencerka zabrała głos, dodając zdjęcie z czasu ciąży. Okazało się, że nie chce ryzykować kolejnej. Aktualne okoliczności życia w Polsce nie napawają ją optymizmem.

Nie myślę. Nie w obecnej sytuacji... Szczególnie w naszym kraju. Kiedyś już się na ten temat wypowiadałam - napisała.

Od innej osoby padło wprost pytanie, czy blogerka jest w ciąży. Na to zareagowała jedynie krótkim "OMG". Julia Kuczyńska wypowiadała się stanowczo na temat sytuacji kobiet w Polsce. Brała udział w protestach w Warszawie. Wprost mówiła o tym, że wobec szkodliwej polityki antyaborcyjnej - sama obawia się zajść w kolejną ciążę. Teraz potwierdziła swoje stanowisko.

Maffashion odpowiedziała na pytanie o drugą ciążęMaffashion odpowiedziała na pytanie o drugą ciążę fot. instagram.com

Maffashion jest jedną z najbardziej wpływowych blogerek w Polsce. Popularność zdobywała latami, a dzisiaj jej instagramowe konto śledzi prawie 1,5 miliona osób. Internauci chcą być na bieżąco nie tylko z jej zawodową działalnością, ale i życiem prywatnym. Julia Kuczyńska często wchodzi w interakcje z fanami i odpowiada na zadawane przez nich pytania. Prywatnie jest związana z aktorem Sebastianem Fabijańskim, z którym ma syna Bastiana.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.