Monika Olejnik na zdjęciu sprzed wielu lat. To naprawdę ona? Wygląda niczym gwiazda starego Hollywood. "Jaka piękna"

Monika Olejnik od lat cieszy się w świecie mediów niepodważalnym autorytetem. Politycy zapraszani do programu "Kropka nad i" nierzadko tracą pewność siebie pod gradobiciem błyskotliwych pytań dziennikarki. Ostatnio gwiazda TVN podzieliła się fotografią z młodości. Czy bardzo się od tego czasu zmieniła?

Więcej ciekawostek ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Monika Olejnik o trudnym zapraszaniu gości do "Kropki nad i"

Monika Olejnik jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Od ponad 20 lat prowadzi "Kropkę nad i", popularny program publicystyczny. Gwiazda TVN słynie z ciętego języka i dociekliwości. Jej rozmówcy odczuwają też niekiedy strach przed wyjątkowo przenikliwym spojrzeniem dziennikarki. Okazuje się, że prowadząca "Kropkę nad i" już w młodości "piorunowała wzrokiem".

Premiera filmu 'Miłość seks i pandemia'. Gwiazdy postawiły na czarne stylizacjePremiera filmu "Miłość, seks i pandemia". Gwiazdy postawiły na czarne stylizacje

Jak wyglądała Monika Olejnik w wieku 24 lat? Dziennikarka pokazała zdjęcie, a internauci nie szczędzą pochwał

Instagramowy profil dziennikarki zgromadził blisko 150 tys. fanów. Monika Olejnik chętnie publikuje tam mniej oficjalne zdjęcia. Ostatnio, zainspirowana lekturą "Kości, które nosisz w kieszeni", podzieliła się swoim zdjęciem z młodości.

Czytam "Kości, które nosisz w kieszeni" Łukasza Barysa. Świetna książka. Pisarz miał 24 lata, jak to napisał i tak ciekawą wyobraźnię, że znalazłam swoje zdjęcie z podobnego czasu - napisała pod zdjęciem gwiazda TVN.
 

W komentarzach internauci prześcigali się w komplementach. Zachwycali się urodą prowadzącej "Kropkę nad i" oraz stwierdzili, że właściwie niewiele się zmieniła od tamtej pory. 

Jaka piękna dziewczyna.
Ślicznie i właściwie nic się pani nie zmienia.
Piękna młoda dziewczyna, a dzisiaj, piękna kobieta - komplementowali fani.

Magda Mołek / Protest po śmierci Agnieszki - walka o dostęp do aborcjiMagda Mołek: Nie wierzę w hasło "Ani jednej więcej"

Uwagę niektórych przyciągnęło jednak charakterystyczne spojrzenie dziennikarki. Jedna z komentujących zauważyła, że gwiazda TVN już wtedy miała zadatki na buntowniczkę.

Ale zadatki na buntowniczkę. To spojrzenie! Cudne. Serio.
To zdjęcie, już wtedy zapowiadało... kropkę nad i.
Oj, już wtedy prześwietlała pani wzrokiem - pisali żartobliwie internauci.

Trzeba przyznać rację fanom Moniki Olejnik. Dziennikarka nadal bardzo przypomina siebie z młodości i wciąż ma to przeszywająca spojrzenie.

Więcej o: