Małgorzata Rozenek miała sceny seksu w filmie Vegi. Radosław Majdan komentuje [PLOTEK EXCLUSIVE]

Radosław Majdan towarzyszył Małgorzacie Rozenek podczas uroczystej premiery filmu "Seks, miłość i pandemia".

Więcej informacji na temat nowych produkcji filmowych znajdziesz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Małgorzata Rozenek zapragnęła jakiś czas temu sprawdzić się w nowej roli - aktorki. Jak jej poszło? Widzowie będą mieli szansę przekonać się o tym już w 4 lutego, ponieważ w kinach zadebiutuje nowa produkcja Patryka Vegi "Seks, miłość i pandemia". "Perfekcyjna" nie ukrywa, że nie miała lekko na planie - już pierwszego dnia musiała odgrywać erotyczne.

Zobacz wideo Radosław Majdan o scenach seksu Rozenek: Na początku coś sugerowało, że będę zazdrosny

Radosław Majdan komentuje erotyczny wątek Małgorzaty Rozenek w filmie Patryka Vegi

Radosław Majdan, który był obecny na uroczystej premierze razem z żoną, opowiedział naszemu reporterowi o odczuciach, jakie towarzyszyły mu, gdy dowiedział się, że Małgorzata Rozenek ma zagrać tak odważne sceny w filmie Patryka Vegi.

Kompletnie się nie boję, w jakiś świetle zostanie przedstawiona, bo mówimy o jej roli, nie o niej. Rozdzielamy życie od filmu. Ona chciała spróbować czegoś innego, chciała przeżyć taką przygodę. Patryk wprowadził ją w ten świat swoimi uwagami - przekonuje.

Były bramkarz przyznaje jednak, że miał jeden warunek - musiał zaakceptować aktora, z którym łóżkowe sceny będzie musiała odgrywać jego żona. Tak też się stało. W kochanka filmowej Nory wcielił się Wojciech Sikora.

Zawsze jestem spokojniejszy, jak jest to twój dobry kolega, porządny, wrażliwy człowiek i dobry aktor. Zdaję sobie sprawę z tego, że to jest film i nie ma tam dwuznaczności. Są mocne sceny, bo są, bo Patryk kręci takie filmy. Wiesz, Gośka to moja żona i były takie momenty, które sugerowały, że będę zazdrosny. Kocham ją, zazdrosny jestem cały czas, ale nie tak chorobliwie.

Z powyższej rozmowy wideo dowiecie się również, jakie odczucia miała Małgorzata Rozenek, kiedy po pierwszym dniu pracy na planie wróciła do domu.

ZOBACZ TEŻZofia Zborowska oceniła talent aktorski Małgorzaty Rozenek. "Ja nie wiem, czy ona o tym mówi" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.