Zofia Zborowska oceniła talent aktorski Małgorzaty Rozenek. "Jej pierwszy dzień zdjęciowy, to były sceny erotyczne" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Już 4 lutego w kinach zadebiutuje nowy film Patryka Vegi, w którym aktorski debiut zaliczyła Małgorzata Rozenek. Jak celebrytkę oceniła Zofia Zborowska?

Więcej informacji na temat nowych produkcji filmowych znajdziesz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

2 lutego w Złotych Tarasach odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Patryka Vegi. "Seks, miłość i pandemia" to przede wszystkim ważna produkcja dla Małgorzaty Rozenek. Celebrytka zadebiutowała na wielkim ekranie w roli aktorki. Jak jej poszło? Spytaliśmy o to koleżankę z planu. 

Zobacz wideo Zofia Zborowska ocenia talent aktorski Rozenek. „Jej pierwszy dzień zdjęciowy to sceny erotyczne"

Zofia Zborowska oceniła talent aktorski Małgorzaty Rozenek. "Ja nie wiem, czy ona o tym mówi". Pierwszy dzień mógł przerażać

Plotek był obecny z kamerą na premierze filmu "Seks, miłość i pandemia". W rozmowie z naszym reporterem Zofia Zborowska nie szczędziła komplementów pod adresem Małgorzaty Rozenek.

Gośka jest naturszczykiem i jak na naturszczyka, to poradziła sobie bardzo dobrze, ale nie ma się co dziwić, bo ona jest zwierzęciem telewizyjnym. Jest różnica oczywiście między kręceniem programu telewizyjnego a filmu, to nie ma wątpliwości - zaczęła.

Okazuje się, że pierwszy dzień na planie zdjęciowym mógł przerazić "Perfekcyjną". Przygodę z aktorstwem rozpoczęła od erotycznych scen.

Ona miała bardzo trudno, ja nie wiem, czy ona o tym mówi, ale jej pierwszy dzień zdjęciowy, to były sceny erotyczne. Ja chyba też tak miałam, ale ja jestem aktorką. Jak na osobę, która nie wie, jak to działa i została wrzucona na głęboką wodę, to naprawdę dała radę - dodała żona Andrzeja Wrony.

Myślicie, że niebawem zobaczymy Małgorzatę Rozenek w kolejnej produkcji filmowej?

ZOBACZ TEŻMucha z partnerem na ściance. Przed premierą "Miłość, seks i pandemia" nawiązała do kreacji Rozenek. Sama pokazała nogę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.