Patryk Vega pojawił się na premierze filmu z żoną. On postawił na klasykę. W oczy rzucała się kreacja z piór Katarzyny Słomińskiej

Patryka Vegi nie mogło zabraknąć podczas premiery jego najnowszego filmu "Miłość, seks i pandemia". Reżyser zdecydował się na klasyczną stylizację, podczas gdy to jego żona postanowiła skupić na sobie całą uwagę. Na tę okazję wybrała jedną z najmodniejszych kreacji w sezonie, zdobioną piórami.

Więcej informacji o premierach kinowych przeczytasz na Gazeta.pl.

Na oficjalnej premierze kolejnego "dzieła" Patryka Vegi - "Miłość, seks i pandemia" pojawiła się cała plejada gwiazd, z Małgorzatą Rozenek na czele. Popularny reżyser na ściankę zabrał żonę, Katarzynę Słomińską. Małżeństwem są od 12 lat, ale nie często pojawiają się razem na imprezach branżowych. Vega tego wieczora mógł liczyć na wsparcie ukochanej, która skradła całe show, pojawiając się w bogato zdobionej kreacji. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazdy na premierze filmu "Miłość, seks i pandemia". Zofia Zborowska grzecznie, a Małgorzata Rozenek w ulubionym dodatku Kim Kardashian

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek debiutuje w komedii. Do roli ogoliłaby się na łyso. Na jedno by się nie zgodziła

Patryk Vega z żoną na premierze filmu "Miłość, seks i pandemia"

Widok Patryka Vegi z żoną podczas oficjalnych imprez branżowych jest rzadkością. Para chroni prywatność, a Katarzyna Słomińska pojawia się u boku męża jedynie podczas jego oficjalnych premier filmowych. Nie inaczej było we wtorek, pierwszego lutego, gdy dołączyła do męża na czerwonym dywanie. 

Reżyser nawet wieczorem nie zamierzał rezygnować z ciemnych okularów przeciwsłonecznych. Do skórzanych spodni dobrał białą koszulę i marynarkę w szlafrokowym stylu. Całą uwagę skupiała na sobie natomiast jego żona. Katarzyna szeroko uśmiechała się w stronę fotoreporterów. W jej stylizacji sporo się działo. Założyła czarną sukienkę z falbankami, która dodatkowo była zdobiona złotymi kropkami. Kreacja na ramionach miała wszyte pióra. Całość uzupełniła beżowa mini torebka na złotym łańcuszku i ciemne czółenka z dekoracyjną broszką. 

Patryk Vega z żoną na premierze filmu 'Miłość, seks i pandemia'Patryk Vega z żoną na premierze filmu 'Miłość, seks i pandemia' Fot. Kapif

Ewelina Lisowska w odmienionym wyglądzie na premierze filmu 'Miłość, seks i pandemia'Ewelina Lisowska w odmienionym wyglądzie na premierze filmu "Miłość, seks i pandemia"

Więcej zdjęć z tego wydarzenia w naszej galerii na górze strony. Trzeba przyznać, że Patryk Vega i Katarzyna Słomińska tworzą świetnie dobraną parę. 

Więcej o: