Agata Buzek i Jacek Braciak dali sobie jeszcze jedną szansę? Do mediów trafiły zdjęcia. Wiele mówią o ich relacjach

Pod koniec 2021 roku w mediach pojawiły się plotki o rozstaniu Agaty Buzek i Jacka Braciaka. Para miała planować ślub, który nie doszedł do skutku z powodu zakończenia czteroletniego związku. Wszystko wskazuje na to, że spekulacje o rozpadzie były wyssane z palca. Aktorzy zostali przyłapani na spacerze, podczas którego nie szczędzili wobec siebie czułości.

Więcej o związkach polskich gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl.

Jakiś czas temu tygodnik "Życie na gorąco" donosił o rozstaniu Agaty Buzek i Jacka Braciaka. Pojawiły się wówczas plotki mówiące, że para zmaga się z kryzysem, który miał doprowadzić do zakończenia relacji. Sami zainteresowani nabrali wody w usta i nie komentowali medialnych doniesień. Jak się okazuje, teraz postanowili udowodnić, że ich relacja ma się dobrze. Dowodem są zdjęcia pary, jakie pojawiły się na łamach tygodnika. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Roznerski i Kalska zerwali, ale grają małżeństwo w "M jak miłość". Gwiazd, które muszą współpracować po rozstaniu, jest więcej

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Agata Buzek i Jacek Braciak jednak się nie rozstali? Przyłapano ich na czułościach 

Agata Buzek i Jacek Braciak długo nie potwierdzali, że są parą. Do czasu plotek o rozłamie tworzyli jeden z najbardziej tajemniczych związków w show-biznesie. Pojawiły się teorie, według których ich relację miała zniszczyć pandemia. Plotki o rozstaniu ucichły, jednak teraz mówi się o tym, że wcale do niego nie doszło.

ZOBACZ: Były chłopak Agaty Buzek winien jej rozstania z Braciakiem? Ławrynowicz zabrał głos. Komentarz dosadny

Ostatnio zostali przyłapani przez fotoreporterów na romantycznym spacerze ulicami Warszawy. Na fotografiach, jakie ukazały się na łamach tygodnika "Twoje Imperium", widać, że aktorzy nie mogą oderwać od siebie rąk i nie szczędzą wobec siebie gestów czułości i pocałunków. 

Chociaż niektóre media ogłosiły ich rozstanie, aktorzy nadal tworzą zgraną parę. I w ogóle tego nie ukrywają. (…) Ze zdjęć, które kilka dni temu zrobili im paparazzi w centrum Warszawy, wynika, że wciąż są razem - informuje "Twoje Imperium".

Bogusław Linda i Jerzy UrbanBogusław Linda zlinczowany na antenie Radio Maryja. Został przyrównany do Jerzego Urbana

Sami zainteresowani wielokrotnie udowodnili, że nie zamierzają afiszować się swoją miłością. Wygląda jednak na to, że ich związek kwitnie i nie ma mowy o kryzysie. Życzymy im dużo szczęścia. 

Więcej o: