Gwiazdy na premierze filmu "Moonfall". Heidi Klum od góry do dołu w lateksie. Halle Berry za to bardzo dziewczęco. Stylizacja wieczoru!

Za nami oficjalna premiera filmu "Moonfall", na której zjawiła się plejada sław. Prawdziwą gwiazdą wieczoru była Helle Berry, ale Heidi Klum też zachwyciła fotoreporterów. Która z nich wypadła lepiej?

Więcej o zagranicznych gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

31 stycznia największe amerykańskie gwiazdy zgromadziły się na premierze filmu "Moonfall" w TLC Chinese Theatre w Los Angeles. Nowa produkcja katastroficzna już niedługo będzie dostępna również i w polskich kinach, a w rolach głównych zobaczymy między innymi Halle Berry i Patricka Wilsona. Aktorka podczas uroczystej premiery wprost olśniewała.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak w błyszczącym kombinezonie na premierze filmu "Teściowie"

Gwiazdy na premierze filmu "Moonfall". Halle Berry zachwyciła na czerwonym dywanie

Halle Berry wybrała bardzo dziewczęcy model "małej czarnej". Aktorka postawiła na bufiaste, modne rękawy i dość duży dekolt, który podkreślał naszyjnik. Gwiazda spięła włosy w koka i odsłoniła nogi. Strój uzupełniały czarne szpilki z odkrytą piętą i srebrnym zdobieniem. Całość prezentowała się bardzo minimalistycznie i niezwykle szykownie.

Halle BerryHalle Berry Fot. Chris Pizzello / AP Photo

Inną gwiazdą, która olśniła, była także bez wątpienia Heidi Klum. Modelka podkreśliła posągową sylwetkę obcisłą marynarką, legginsami i kozakami z tego samego, czarnego i błyszczącego zarazem materiału.  Look uzupełniały czerwone, drapieżne paznokcie i zawadiacko rozpuszczone włosy. Całość robiła piorunujące wrażenie. 

Heidi KlumHeidi Klum Fot. Chris Pizzello / AP Photo

A jak prezentowały się inne gwiazdy? Więcej zdjęć z premiery "Moonfall" znajdziesz w galerii na górze artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.