Grzegorz Krychowiak poznał Celię, kupując płytki. Dała mu kosza. On jej też. "Niech sobie pogra, w końcu mu przejdzie"

Poznali się w salonie z produktami do łazienek. Ona próbowała zwrócić na siebie uwagę, a on zaprosił ją na randkę. Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak wzięli ślub w 2019 roku. Wiemy, jak wyglądały początki ich związku.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Celia poznała przyszłego męża, kiedy pracowała w salonie łazienkowym

Celia Jaunat w wywiadzie dla "Vivy!" wspomniała, że poznała męża w pracy. Była wówczas studentką i pracowała w ekskluzywnym salonie łazienkowym, a on chciał kupić płytki. Kiedy tylko spojrzała na Grzegorza Krychowiaka, poczuła motylki w brzuchu. Chciała, aby zwrócił na nią uwagę. Udawała, że sporządza notatki i postanowił do niej podejść. Piłkarz zagadał po francusku i uśmiechnął się. Mężczyznę ujął zalotny sposób rozmowy z przyszłą małżonką.

Grzegorz i Celia KrychowiakGrzegorz i Celia Krychowiak Instagram @celiajaunat

Zobacz wideo Krychowiak vs tradycyjna polska kuchnia: "Nie smakuje tak jak w domu"

Katarzyna Skrzynecka i Marcin ŁapuckiSkrzynecka poznała męża w najgorszym momencie życia. Są już 13 lat razem

To był impuls, że musi mnie zobaczyć, dowiedzieć się, że istnieję! [...] Podszedł do mnie, powiedział po francusku: Bonjour mademoiselle. Ogromnie spodobał mi się jego akcent. Uwiódł mnie tym, jak mówi. I swoim uśmiechem - Celia w rozmowie dla "Vivy!" opowiedziała o kulisach poznania męża.

Żona Grzegorza Krychowiaka pierwotnie odmówiła randki. Znamy powód

Grzegorz Krychowiak zaprosił Celię na kolację do restauracji. Kobieta musiała jednak odmówić, ponieważ jej rodzice zabraniali wychodzenia z nowo poznanymi chłopakami. Zaproponowała, aby spotkali się po południu w kawiarni. On również jej odmówił. Nie chciał zdradzać, czym się zajmuje i skłamał, że jest studentem.

Grzegorz i Celia KrychowiakGrzegorz i Celia Krychowiak Instagram @celiajaunat

Celia traktowała piłkę nożną jako przelotne zainteresowanie partnera

Żona Grzegorza Krychowiaka z początku nie traktowała jego zainteresowanie piłką nożną poważnie. Uważała, że wielu mężczyzn marzy o karierze piłkarza, ale po kilku porażkach tracą zapał. Szybko zrozumiała, że jej wybranek chce, aby jego pasja stała się sposobem na życie.

Szczerze mówiąc, nawet sobie pomyślałam: Ok, mnóstwo chłopaków fascynuje się piłką nożną, marzą o tym, żeby zostać wielkimi piłkarzami i nie udaje im się, więc niech sobie pogra, w końcu mu przejdzie. Ale dość szybko zrozumiałam, że Grzegorz traktuje football jako sposób na życie, że to jest pasja, zawód.

Grzegorz i Celia KrychowiakGrzegorz i Celia Krychowiak Instagram @celiajaunat

Krychowiak oświadczył się ukochanej na wakacjach. Później wzięli potajemny ślub

Grzegorz i Celia zamieszkali razem, kiedy kobieta skończyła studia. W 2017 roku wybrali się na wakacje na Bora Bora. To tam piłkarz oświadczył się partnerce. Dwa lata później podzielił się zaskakującym zdjęciem. Para oznajmiła, że wzięła ślub.

Nie jestem wielką fanką sukien ślubnych. Są ładne, ale nie dla mnie. Dla siebie wolę coś bardziej nowoczesnego. Biały garnitur był dla mnie idealny" - wyznała Celia w "Dzień Dobry TVN.

Grzegorz i Celia KrychowiakGrzegorz i Celia Krychowiak Instagram @celiajaunat

Świeżo upieczeni małżonkowie na ceremonię wybrali garnitury. Celia wyznała, że suknie ślubne nie są w jej stylu, dlatego zdecydowała się na nowoczesny, biały komplet

Więcej o: