Finał stycznia w "Jaka to melodia?". Rafał Brzozowski do uczestnika: Jestem zdegustowany

Rafał Brzozowski poprowadził finał miesiąca programu "Jaka to melodia". Gwiazdor nie krył rozczarowania grą jednego z uczestników. Pozwolił sobie na uszczypliwy komentarz.

Więcej informacji na temat telewizyjnych teleturniejów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Pierwszy finał miesiąca programu "Jaka to melodia?" w 2022 roku za nami. Podczas odcinka Rafał Brzozowski pozwolił sobie na uszczypliwy komentarz w stronę jednego z uczestników. Widzowie są zaskoczeni zachowaniem gospodarza.

Zobacz wideo Robert Janowski tęskni za "Jaka to melodia?"

Rafał Brzozowski ostro skomentował grę jednego z uczestników podczas styczniowego finału "Jaka to melodia?"

Telewizja Polska postarała się, by finałowy odcinek stycznia był wyjątkowy. W trakcie programu na scenie pojawił się "wyjątkowy" gość. Zenek Martyniuk zaśpiewał swoje największe przeboje. Później liczyła się już tylko rywalizacja. Pulę nagród ustalono klasycznie na 80 tys. złotych. Walczyło o nią trzech panów. W pewnym momencie Rafał Brzozowski skomentował ubiór jednego z graczy

Roman, jaką piękną muszkę masz. Normalnie aż ci pozazdrościłem. Zielona? Popatrz, nie wpadłbym na to.

W trakcie programu wyróżniał się pan Piotr. Dzięki ogromnej wiedzy dostał się do ostatniej rundy finału. Szczęście go jednak opuściło, pomylił tytuł jednej z piosenek, po chwili odpowiedział poprawnie, ale niestety było już za późno. Zakończył grę z wynikiem 20 150 złotych. Wtedy prowadzący zaskoczył wypowiedzianym komentarzem. 

Jestem zdegustowany. Nie wiem, co mam powiedzieć. Jestem trochę niepocieszony.

Rafał Brzozowski nie ukrywał rozczarowania. Jednak wyraźnie podkreślił, że uważa Piotra za wyjątkowo dobrego zawodnika. Być może właśnie dlatego przegrana finalisty tak bardzo go zabolała. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.