Rihanna jest w ciąży! Pozuje na mrozie z odkrytym brzuchem. I kolorowym krzyżem

Rihanna i A$AP Rocky spodziewają się pierwszego dziecka. O ciąży piosenkarki mówiło się już od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz gwiazda pochwaliła się krągłościami.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Rihanna za kilka miesięcy zostanie mamą. O ciąży gwiazdy spekulowano już od kilku tygodni, jednak sama zainteresowana nie zabierała głosu w tej kwestii. Piosenkarka wybierała luźne, obszerne stroje, które za każdym razem zasłaniały jej brzuch, co tylko podsycało czujność jej fanów. Teraz już wszystko jasne. Gwiazda pochwaliła się krągłościami podczas zimowego spaceru ze swoim partnerem, raperem znanym jako A$AP Rocky.

Zobacz wideo "Polski Ład a ciąża. Czy stracę pieniądze?" [Q&A]

To oficjalne! Rihanna i A$AP Rocky spodziewają się dziecka

Fotoreporterzy przyłapali Rihannę, która z dumą eksponowała ciążowy brzuszek w czasie spaceru po nowojorskim Harlemie. Gwiazda miała na sobie długi, pikowany płaszcz Chanel za osiem tys. dolarów, który zawadiacko rozpięła tuż nad brzuchem. Warto podkreślić, że piosenkarka zrezygnowała też z koszuli, więc wszyscy mogli zobaczyć jej piękne krągłości. Gwiazda podkreśliła błogosławiony stan kolorową biżuterią - masywnym krzyżem.

Zdjęcia od razu rozeszły się po sieci. Rihanna wyglądała na bardzo szczęśliwą i czule trzymała za rękę partnera. 33-latka ma już spory brzuch, więc może być nawet i w czwartym miesiącu ciąży.

Gratulujemy parze i nie możemy się doczekać przyjścia na świat ich potomka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.