Piotr Cugowski już tak nie wygląda. Z jego długich włosów już nic nie zostało

Piotr Cugowski ściął swoje długie do ramion włosy. Wokalista zaszokował metamorfozą podczas trzeciego półfinału "The Voice Senior".

Więcej o metamorfozach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Trzecia edycja "The Voice Senior" zbliża się powoli do końca. Fani formatu poznali już wszystkich finalistów, jednak to nie ostatni półfinał wzbudził najwięcej emocji, a fryzura jednego z jurorów. Chodzi o Piotra Cugowskiego, który zasiada na słynnych fotelach sędziowskich od początku bieżącej edycji. Syn Krzysztofa Cugowskiego od pewnego czasu kojarzył się widzom z długimi włosami i rockowym wizerunkiem. Teraz okazuje się, że muzyk postanowił się pożegnać ze swoją bujną czupryną.

Piotr Cugowski z synemPiotr Cugowski pierwszy pokazał syna. Fani: Cały dziadek!

Zobacz wideo Dlaczego Chris Cugowski nie występuje z braćmi w zespole Bracia?

Piotr Cugowski ściął włosy. Zaszokował metamorfozą podczas "The Voice Senior"

Piotr Cugowski jest w składzie jurorskim "The Voice Senior" od początku trwania trzeciej edycji. Do programu dołączył razem z Marylą Rodowicz, z którą szybko załapał dobry kontakt. 

Piotrka bardzo lubię za poczucie humoru podobne do mojego, więc czasami mamy głupawkę - powiedziała wokalistka.
 

Warto podkreślić, że to nie pierwsza przygoda Piotra Cugowskiego z tym formatem telewizyjnym. Wcześniej muzyk miał okazję sprawdzić się w roli trenera w dziewiątej edycji "The Voice of Poland". 

42-latek już jakiś czas temu postanowił się pożegnać ze swoją fryzurą, jednak widzowie TVP mieli go okazję zobaczyć w nowych włosach dopiero podczas trzeciego półfinału "The Voice Senior". Dużo krótsze, zaczesane do góry i nieco lżejszy zarost sprawił, że Piotr Cugowski z niesfornego rockmana zmienił się w prawdziwego eleganta. 

 

Jacek Kawalec podczas koncertu Budki Suflera w LegnicyJacek Kawalec zagrał z Budką Suflera. Fani chwalili próby, dziś go miażdżą

Jak oceniacie jego metamorfozę?

Więcej o: