Jej hit nuciła cała Polska. Jak dziś wygląda gwiazda "Idola" Ewelina Flinta? Przeszła metamorfozę. Ma nową fryzurę

Ewelina Flinta 20 lat temu podbiła polską scenę muzyczną. Choć gwiazda "Idola" nie wydaje już nowych utworów, to wciąż aktywna jest na Instagramie. W ostatnim czasie podzieliła się z fanami efektami wizyty u fryzjera.

Więcej ciekawostek o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W 2002 roku Ewelina Flinta zrobiła furorę w pierwszej edycji "Idola". Swoim lekko zachrypniętym głosem z rockowym pazurem oczarowała jurorów, a wkrótce także całą Polskę. Choć w programie zajęła drugie miejsce (przegrywając z Alicją Janosz), to i tak odniosła sukces na rodzimym rynku muzycznym. Jej pierwszy album został wydany bardzo szybko - niecały rok po zakończeniu "Idola" i w równie zawrotnym tempie zdobył status złotej płyty. Piosenkę "Żałuję" w 2003 roku nuciła cała Polska. Jak dziś wygląda wokalistka?

Zobacz wideo Joanna Kulig, Sykut i poseł PO. Oni wszyscy zaczynali w "Idolu". Występu Sary Boruc długo nie zapomnicie

Ewelina Flinta przeszła metamorfozę. Jak teraz wygląda? 

Ostatnia płyta Eweliny Flinty, "Nie znasz mnie", pochodzi z 2005 roku. Od tamtej pory wokalistka zwolniła tempo i choć zdarza jej się koncertować, to na próżno szukać jej nowych nagrań muzycznych. Gwiazda aktywna jest jednak na Instagramie, gdzie publikuje ważne dla niej treści i komunikuje się z publicznością. W ostatnim czasie przeszła metamorfozę, której efektami ochoczo podzieliła się z fanami. Flinta obcięła włosy i zrobiła fryzurę na klasycznego boba. W opisie do zdjęcia czytamy:

Włosy jakby krótsze.
 

Fani artystki zgodnie przyznają w komentarzach, że czas jej służy i wspominają czasy, kiedy królowała na polskiej scenie muzycznej. 

Coraz młodsza.
Czas cię lubi.
Pięknie. Pamiętam cię sprzed kilku lat, byłam na wielu koncertach, spotkaniach fanklubu z tobą. Nic się nie zmieniłaś! - czytamy w komentarzach do wpisu artystki na Instagramie.

Pamiętacie jeszcze hity Eweliny Flinty? Chcielibyście, żeby wróciła na scenę muzyczną?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.