Natalia Siwiec rozmyśla o zazdrości w związkach. Lubi flirtować z innymi? Odpowiedź jest zaskakująca

Natalia Siwiec podzieliła się z obserwatorami swoimi spostrzeżeniami na temat flirtu i zazdrości w związku. Ma bardzo liberalne poglądy.

Więcej na temat polskich gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Natalia Siwiec od wielu lat pozostaje w związku z Mariuszem Raduszewskim. Para doczekała się córki Mii, a ich relacja wydaje się wzorowa. Ostatnio w serii Q&A na Instagramie użytkownicy zapytali Natalię o jej podejście do pozamałżeńskiego flirtu. Co odpowiedziała?

Zobacz wideo Fryzjerka Natalii Siwiec była zaskoczona wyglądem jej włosów

Natalia Siwiec została zapytana o flirtowanie z innymi. Odpowiedziała. "Druga strona musi to zaakceptować"

Okazuje się, że żona Raduszewskiego bardzo lubi flirtować z innymi mężczyznami. Wszystko jednak w ramach rozsądku. Na niewinne zaloty pozwala sobie za zgodą męża, który z resztą również ma swobodę w tej kwestii.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec Instagram, @nataliasiwiec.official

Czy lubisz flirtować z mężczyznami i być adorowana raz na jakiś czas? - pytali ciekawscy internauci.
Tak, lubię - bez ogródek stwierdziła Siwiec, po czym dodała - Nie mówimy o tym, by przesadzać. To delikatne, niewinne rzeczy. Oczywiście druga osoba musi to zaakceptować, bo inaczej życie zamieni się w koszmar zazdrości. Ja też nie mam problemu z takim czymś.

Natalia Siwiec miała kryzys w związku. Poszło o kwestie duchowe

Związek Raduszewskiego i Siwiec przechodził jednak jakiś czas temu kryzys. Miss Euro 2012 przyznała, że w pewnym momencie poróżniło ją z mężem postrzeganie duchowości. Na szczęście, Mariusz rozwinął się w tej kwestii i "doskoczył" do światopoglądu Natalii.

Doskoczył" do mnie półtora roku temu. Jeśli by tego nie zrobił, dziś pewnie już nie bylibyśmy razem. Już za bardzo się rozjeżdżaliśmy w poziomach świadomości - przyznała Siwiec na Instagramie.

Urocza para?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.