Edyta Bartosiewicz ma stalkerkę. To osoba z branży. "Zrobiła ze mną kiedyś kilka wywiadów dla 'Dzień dobry TVN'"

Edyta Bartosiewicz podzieliła się z fanami niepokojącymi wieściami. Od dłuższego czasu prześladuje ją stalkerka.

Więcej świeżych newsów ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Edyta Bartosiewicz po wielu latach przerwy zdecydowała się wrócić do show-biznesu i zaserwować fanom nową, wyczekaną przez nich muzykę. Piosenkarka na dobre zagościła również w mediach społecznościowych, w których utrzymuje kontakt z fanami. Niestety niedawno podzieliła się przykrą wiadomością - o prześladowaniu i to przez osobę z branży.

Królowa Elżbieta IISprawdź sekret długowieczności Elżbiety II

Edyta Bartosiewicz ma stalkerkę. To była lub obecna dziennikarka "Dzień dobry TVN"

Edyta Bartosiewicz nie opowiada o żuciu prywatnym w mediach, jednak tym razem zrobiła mały wyjątek. Pożaliła się fanom, że anonimowy użytkownik Instagrama wysyła krzywdzące ją wiadomości.

Gdybyście otrzymali jakieś dziwne wiadomości na mój temat albo pisane w moim imieniu, proszę, dajcie mi znać, podeślijcie screena - pisała piosenkarka.

Co więcej, jak donosi "Super Express", pod innym postem, w którym Edyta Bartosiewicz zachęcała do obejrzenia jej wywiadu, jeden z użytkowników nawał ją "samochwałą". Artystka nie czekała długo z odpowiedzią i dała znać, że doskonale wie, kto kryje się za anonimowym kontem.

Pewnie tęsknisz za czasami, gdy robiłaś wywiady dla DDTVN. Ze mną już na pewno sobie nie porozmawiasz - odpowiedziała.

Edyta BartosiewiczEdyta Bartosiewicz pochwaliła się kolejną metamorfozą włosów. Jak teraz wygląda?

Gdy Edytę Bartosiewicz zalały pytania dotyczące stalkerki, zdecydowała się opowiedzieć nieco więcej na temat ich toksycznej relacji. Informator Plotka potwierdził, że ta osoba już nie pracuje w stacji TVN.

Zrobiła ze mną kiedyś kilka wywiadów dla DDTVN, potem chciała nakręcić film. Nie zgodziłam się. Zaczęły się groźby i nękania, także moich współpracowników i znajomych. Z tego, co wiem, ta kobieta prześladowała też innych ludzi. Właśnie przez takich ludzi unikam kontaktów z mediami - podsumowała piosenkarka.

Mamy nadzieję, że gwiazda już nie będzie musiała borykać się z takimi problemami.

Zobacz wideo Kubańczyk śpiewa hity Krawczyka. "Marynaaaarzeeem!" [Lista Plotka]
Więcej o: