Wymowny gest Alicji Bachledy-Curuś na premierze. Aktorka odpowiedziała na spekulacje o ciąży

Alicja Bacheda-Curuś wywołała zamieszanie na premierze filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Wszystko przez pewien wymowny gest.

Więcej informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl

We wtorek 25 stycznia odbyła się premiera filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Na czerwonym dywanie pozowali m.in. Mikołaj Roznerski , który gra główną rolę męską, a także Joanna Jarmołowicz, Joanna Majstrak i aktor dubbingowy Krzysztof Szczepaniak. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć także Alicji Bachledy-Curuś, która specjalnie z tego powodu przyleciała do Polski. Zachowanie aktorki jest teraz analizowane przez fanów i media.

Zobacz wideo Alicja Bachleda-Curuś wraca w filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Anita SokołowskaAnita Sokołowska świętuje 46. urodziny. Zobacz, jak się zmieniła

Alicja Bachleda-Curuś wymownym gestem wywołała plotki. Ucina spekulacje na temat ciąży

Alicja Bachleda-Curuś pojawiła się na premierze tylko na chwilę i nie zdecydowała się nawet na obejrzenie seansu z pozostałymi członkami obsady. Ubrana w ciemny garnitur i zbyt szerokie spodnie aktorka pozowała natomiast na czerwonym dywanie, notorycznie chwytając się za brzuch. To, chcąc nie chcąc, wywołało lawinę plotek. Zaczęto spekulować, że Bachleda-Curuś spodziewa się dziecka.

Gwiazda miała już okazję, by do tego się odnieść. Zdementowała plotki w  środowym wydaniu "Onet Rano".

Złośliwe tabloidy wyhaczyły pewien gest i pytają, czy jest on wymowny, bo Alicja cały czas trzymała się za brzuch... No i co ja mam zrobić? Gratulować czy nie gratulować? - pytała prowadząca rozmowę Beata Tadla.
(...) Nie gratulować. Przynajmniej nie tego, dziękuję bardzo - odpowiedziała rozbawiona.

Alicja Bachleda-CuruśAlicja Bachleda-Curuś KAPiF.pl / KAPiF.pl

Magdalena Stępień i jej syn mają koronawirusaMagdalena Stępień i jej syn mają koronawirusa. "Żeby jeszcze wszystkiego było mało..."

Nie tylko Bachleda-Curuś wywołała zamieszanie na premierze. Drugą osobą, o której mówi się głośno, jest Mikołaj Roznerski. Było to jego pierwsze publiczne wyjście odkąd w mediach pojawiła się informacja, że rozstał się z Adrianą Kalską. Na ściance pozował natomiast z tajemniczą blondynką.

Więcej o: