Marcelina Zawadzka zdradziła Polskę, bo zakochała się w Niemcu? "Miałam automatyczną blokadę do tego języka" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Marcelina Zawadzka została gwiazdą Polsatu. Na konferencji programu "Farma" opowiedziała naszemu reporterowi o związku z przystojnym Niemcem. Otrzymywała przykre uwagi przez wzgląd na pochodzenie ukochanego.

Więcej informacji na temat związków gwiazd przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Marcelina Zawadzka zyskała popularność w 2011 roku, kiedy jako 22-latka wygrała konkurs piękności. W ciągu ostatnich 11 lat udało jej się na dobre zagościć w polskim show-biznesie, stając się główną twarzą Telewizji Polskiej. Z czasem jednak musiała odejść z pracy w TVP, jednak mogła liczyć na zainteresowanie konkurencji. Właśnie została gwiazdą nowego show Polsatu

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka zdradziła Polskę, bo zakochała się w Niemcu?

Marcelina Zawadzka zdradziła Polskę, bo zakochała się w Niemcu? "Miałam automatyczną blokadę do tego języka" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Marcelina Zawadzka współprowadzi "Farmę". Jakiś czas temu Polsat zorganizował konferencję programu, podczas której prezenterka chętnie udzielała wywiadów. W rozmowie z naszym reporterem opowiedziała nieco o związku. Okazuje się, że wspólne morsowanie bardzo ucieszyło jej partnera oraz jego rodzinę.

Max się cieszy, że ma taką partnerkę, z którą może morsować. Widziałam, że dawało mu to wiele radości. Nawet wysyłał nagrania rodzinie, która mu mówiła, że fajnie, że ma kogoś, z kim może realizować te szalone pomysłu - zaczęła.

Gwiazda poznała ukochanego podczas wakacji za granicą. Nie wiedziała wówczas, że jest Niemcem, ponieważ porozumiewali się po angielsku.

Uczę go polskiego, ale on woli po niemiecku, a ja nie za bardzo... Od zawsze miałam automatyczną blokadę do tego języka, pewnie z różnych względów, ale poznałam Maxa na drugim końcu świata i nie wiedziałam, że jest Niemcem. To mnie nauczyło pokory, żeby nie oceniać innych - wyznała, nawiązując do stereotypowego podejścia Polaków do narodu niemieckiego.

Cezary Wiśniewski spytał modelkę, czy pojawiały się komentarze od uszczypliwych internautów, że być może zdradziła Polskę, wiążąc się z Niemcem.

Tak, były takie, ale to jeszcze bardziej mi pokazało, żeby nie oceniać tego, skąd jesteśmy. To naprawdę nie ma znaczenie. My Polacy pijemy dużo wódki, no dobra, okej, ale tego też nie można porównywać. Jest coś w tym, że oceniamy. Okazuje się, że jak ktoś podróżuje po świecie, jest otwarty na ludzi, to też jest ciekawą osobowością i nieważne, jakiej jest narodowości - przekonywała.

Cała rozmowa z Marceliną Zawadzką do obejrzenia powyżej.

ZOBACZ TEŻMarcelina Zawadzka samodzielnie wyremontowała mieszkanie. Ma piękną garderobę, a łazienka niczym galeria sztuki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.