Anna Dereszowska przeszła sporą metamorfozę. Fani bezlitośni: Wygląda pani jak własna ciotka

Anna Dereszowska dodała na Instagram zdjęcie w zupełnie nowym wydaniu. Gwiazda założyła perukę, która nie nie przypadła do gustu jej obserwatorom. Fani nie poparli pomysłu na tak drastyczną zmianę. "Strasznie" - napisał jeden z nich.

Więcej o zwierzeniach współpracowników gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Anna Dereszowska od lat zachwyca fanów grą w najpopularniejszych polskich filmach i serialach. Oprócz talentu aktorskiego widzowie często doceniają jej urodę i naturalny wygląd. Aktorka założyła perukę i pokazała efekty przemiany w mediach społecznościowych. Biorąc pod uwagę hasztagi, które dodała do zdjęcia, można wywnioskować, że jest to zmiana na potrzeby wykreowania postaci w najnowszym projekcie. 

Zobacz wideo Anna Dereszowska w nowym wydaniu. Pokazała się w sukni ślubnej!

Anna Dereszowska przeszła sporą metamorfozę. Fani skrytykowali przemianę

Gwiazda podzieliła się na Instagramie zdjęciem, które wywołało burzę w komentarzach. We wpisie aktorka prezentuje się w krótkiej fryzurze, przypominającej "niedorobiony" bob. Po fotografii widać, że kobieta jest w trakcie przymiarek ciekawych peruk, prawdopodobnie dlatego nałożenie na siebie włosów powoduje taki groteskowy efekt.

Tak, czy nie? Żeby nie było za późno — powiedziała i dodała: #haircut #zmiana #newproject #nowaja #szukamy #serial #ostreciecie.
 

Fani nie mieli jednak skrupułów w wypowiedziach i postanowili odpowiedzieć na jej pytanie:

Nie!!! Ciotka Ania???
Nie. Niestety w tej fryzurze wygląda Pani jak własna ciotka.
Rany Jurek NIEEEE, jeden gest i z pięknej kobiety robi się babuszka...

Większość fanów stwierdziła, że zmiana stylizacji włosów postarza gwiazdę. Znaleźli się też nieliczni, którym przypadła do gustu nowa odsłona Anny Dereszowskiej. Napisali:

Pani, to we wszystkim wygląda bosko!
Bardzo tak.

Jedna z internautek porównała ją nawet do Ewy Minge:

Jak Ewa Minge wyglądasz!

Co myślicie no nowej fryzurze aktorki? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.