Rafał Grabias krytykuje uczestników "Królowych życia". "To niewłaściwy wzór do lansowania"

Arkadiusz Zgorzelski "Megakot" został usunięty z programu "Królowe życia" po tym, jak wyszła na jaw jego mroczna przeszłość. Rafał Grabias krytykuje dobór uczestników telewizyjnego show.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Telewizyjne show "Królowe życia" przechodzi bardzo trudny moment. Jakiś czas temu jeden z uczestników został usunięty z programu, po tym, jak światło dzienne ujrzały szokujące informacje na jego temat. Działacz społeczny, Jan Śpiewak opowiedział o romansach Arkadiusza Zgorzelskiego z bardzo młodymi kobietami. Powiedział również, że gwiazdor był podejrzewany przez policję o zabójstwo swojej partnerki. Rafał Grabias postanowił wypowiedzieć się na temat kontrowersji wokół uczestników programu.

Zobacz wideo Dagmara Woźniak opowiada o wypadku

Rafał Grabias krytykuje dobór uczestników "Królowych Życia"

Rafał Grabias przez dłuższy czas był jedną z gwiazd programu. Razem z partnerem Gabrielem Sewerynem tworzyli duet, który pokochali widzowie. Teraz został poproszony o skomentowanie ostatnich kontrowersji związanych z telewizyjnym show. Jego zdaniem producenci najpierw powinni bliżej poznać przeszłość potencjalnych uczestników "Królowych życia", a dopiero później decydować się na współpracę. W rozmowie z portalem Pudelek, nie szczędził ostrych słów.

Wcześniej się nad tym nie zastanawiałem, ale na pewno jest to niewłaściwy wzór do lansowania. Widzowie później wzorują się na tych osobach. Dorośli mają troszeczkę łatwiej, bo potrafią zweryfikować, co jest dobre, a co złe, natomiast młodzież nie bardzo i nie widzą w tym nic złego. (...) Tutaj wielka praca przed producentami, przed stacją telewizyjną, żeby lepiej dobierali tych bohaterów i jednak zastanawiali się, jaka jest ich przeszłość.

Rafał Grabias jest modelem. W 2016 roku wraz z partnerem pojawił się w pierwszym sezonie programu "Królowe życia". Wraz z Gabrielem Sewerynem tworzyli jeden z najpopularniejszych duetów show. Odszedł z popularnego show w 2020 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.