Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza musi przestrzegać zasad. Czasem je łamie, ale rodzice w porę reagują

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są rodzicami dorastającej Kaliny. Tancerka zdradziła ostatnio, jakim dzieckiem jest córka.

Bądź na bieżąco. Więcej o dzieciach gwiazd polskiego show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz poznali się w Teatrze Buffo, gdy Urbańska miała zaledwie 13 lat. Długo później para zaczęła się spotykać, a ich związek był szeroko komentowany w mediach. Głównie za sprawą dużej różnicy wieku, która wynosi 18 lat. Małżeństwo doczekało się jedynej córki Kaliny, która w grudniu 2021 roku skończyła 13 lat. Nastolatka uczęszcza na zajęcia w Akademii Studio Buffo, ponieważ tak jak mama, przejawia talent sceniczny. 

Zobacz wideo Natasza Urbańska zagra w filmie "365 dni" rolę Włoszki. "Wspaniała propozycja"

Urbańska i Józefowicz mają problem z córką. Kalina wkroczyła w "okres buntu"

Artystka powtarza, że najważniejsze jest dla niej, aby córka na pierwszym miejscu stawiała szkołę. Sama przecież doskonale wie, z własnego doświadczenia, jak to jest zacząć przygodę z show-biznesem w młodym wieku. Sama miała 14 lat.

Rodzice nastolatki nie są zwolennikami, aby córka udzielała się w mediach społecznościowych w tak młodym wieku. Kalina często jednak łamie tę zasadę, ponieważ chce być taka jak reszta rówieśników, dla których Instagram to główne źródło informacji. Zdarzyło jej się prowadzić transmisję na żywo, którą szybko przerywała matka. Józefowicz ponoć jest gotowy ograniczyć córce dostęp do telefonu. Obydwoje wierzą, że na udzielanie się w mediach przyjdzie jeszcze czas.

W przekonaniu Kaliny ma pomóc syn reżysera, Jakub. 28-letni wzięty aktor, który wystąpił m.in. w "Planecie Singli 3" i "M jak miłość", a także w głośnym filmie "Gierek". 

Janusz Józefowicz i Natasza UrbańskaNatasza Urbańska o małżeństwie: Mieliśmy czas mocnego hejtu

Choć jest między nimi spora różnica wieku, to dobrze się rozumieją, lubią i fajnie spędzają razem czas. Kuba ma do niej cierpliwość (…) Jest też autorytetem - powiedziała Urbańska.

A Wy uważacie, że to dobre podejście rodzicielskie?

Więcej o: