Księżna Kate w dniu swoich urodzin przeprowadziła z dziećmi poważną rozmowę. Wyjawiła im rodzinną tajemnicę

Księżna Kate niedawno świętowała 40. urodziny. Wzięła udział w pamiątkowej sesji zdjęciowej i mogła liczyć na celebrowanie tego dnia w otoczeniu rodziny. Jak się okazuje, zaplanowała również poważną rozmowę z trójką dzieci, podczas której razem z księciem Williamem wyjaśnili im, że ich życie wkrótce może się zmienić.

Więcej informacji o rodzinie królewskiej znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Księżna Kate 9 stycznia skończyła 40 lat. Z tej okazji upubliczniono trzy wyjątkowe fotografie żony księcia Williama, które trafią do Narodowej Galerii Portretów. Ujawniono, że ten dzień upłynął księżnej i jej rodzinie nie tylko na świętowaniu. Arystokraci przeprowadzili poważną rozmowę z królewskimi dziećmi. Jak zareagowali na to, co usłyszeli? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Księżna Kate nie może zdjąć płaszcza nawet, gdy jest jej gorąco. Oto zasady dotyczące ubioru, o których zapewne nie wiedzieliście

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William założyli konto na YouTube. Książę ostrzega żonę: Musisz uważać, co mówisz

Księżna Kate w dniu urodzin wyjawiła swoim dzieciom tajemnicą dotyczącą przyszłości ich rodziny

Nie milkną plotki mówiące, że książę Karol zrzeknie się tronu na rzecz syna, księcia Williama. Wówczas księżna Kate otrzyma tytuł królowej małżonki i razem z mężem zasiądą na tronie. Ten dzień ją trapi, gdyż wie, że będą wzbudzać jeszcze większe zainteresowanie i martwi się, jak to może płynąć na ich dzieci - ośmioletniego księcia George'a, sześcioletnią księżniczkę Charlotte i trzyletniego księcia Louisa. 

ZOBACZ: Wiadomo, jaki tytuł otrzyma księżna Kate, kiedy książę William przejmie tron. Lepszy niż księżna Camilla

Jak donosi portal Woman’s Day, Kate podczas urodzin wyjaśniła dzieciom, że w przyszłości zostanie królową, a ich ojciec królem. Jak wyjawił informator, z tej wiadomości najbardziej ucieszył się książę George, który zdaje sobie sprawę z tego, w jakiej rodzinie się urodził i od najmłodszych lat jest przygotowywany do objęcia tronu. 

Kiedy powiedzieli dzieciom, że Kate będzie kiedyś królową, byli podekscytowani, zwłaszcza George. Wie, że pewnego dnia zostanie królem, więc świadomość, że jego mama ma taką samą przyszłość, wydawała się go uspokajać - zdradził informator.

Aneta Kręglicka na zdjęciu z młodości. Tak wyglądała była Miss World w wieku 28 latAneta Kręglicka na zdjęciu z młodości. Tak wyglądała była Miss World w wieku 28 lat

Myślicie, że książę Karol, który jest najdłużej czekającym arystokratą na objęcie tronu, faktycznie może z niego zrezygnować? 

Więcej o: