Ewa Gawryluk pozuje w sukni ślubnej. "Kobieco, romantycznie, seksownie". Byłaby przepiękną panną młodą

Ewa Gawryluk niedawno rozwiodła się po 22 latach małżeństwa. Teraz opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej. Przy okazji zdradziła, czy planuje kiedyś wejść w kolejny związek małżeński.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl

Ewa Gawryluk to polska aktorka, znana między innymi z "Klanu" i "Na Wspólnej". Jakiś czas temu rozwiodła się z ojcem swojej córki Marysi - Waldemarem Błaszczykiem. Ostatnio postanowiła się pochwalić zaskakującym zdjęciem. Zapozowała w ślubnej kreacji.

Zobacz wideo Doda zdradza, który pierścionek zaręczynowy był najpiękniejszy. Chce mieć drugie imię

Nieznane dzieci gwiazd. Jak wyglądają?Mniej znane dzieci sławnych rodziców. Czym się dziś zajmują?

Ewa Gawryluk pozuje w sukni ślubnej

Ewa Gawryluk na dobre przekonała się do mediów społecznościowych. Chętnie publikuje kolejne zdjęcia na Instagramie i dzieli się częścią życia prywatnego. Tym razem postanowiła zapozować w zaskakującej stylizacji. Aktorka opublikowała kadr w sukni ślubnej od jednego z polskich projektantów. Jak sama twierdzi, jest ona idealna pod każdym względem.

Suknia od Roberta Czerwika. Kobieco, romantycznie, seksownie - napisała.
 

Nowy post cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W komentarzach od razu pojawiła się masa komplementów napisana przez fanów oraz kolegów i koleżanki z branży. Misiek Koterski i Maja Hirsch są pod wrażeniem.

Wow - napisał Misiek Koterski.
Bossska - przyznała Maja Hirsch.

Fani zastanawiali się, czy aktorka ma w planach ślub. Ewa Gawryluk szybko rozwiała ich wątpliwości. Przyznała, że na ten moment nie zamierza wchodzić w kolejny związek małżeński, jednak nie wyklucza takiego scenariusza w przyszłości.

Będziesz żywą reklamą sukni czy wybierasz się ponownie zaślubić? - zapytała fanka.
Czas pokaże - odpowiedziała Ewa Gawryluk.

Mieczysław Hryniewicz, Ewa Gawryluk, Waldemar BłaszczykWłodek z "Na Wspólnej" skomentował rozwód Gawryluk i Błaszczyka

Ewa Gawryluk rozwiodła się z Waldemarem Błaszczykiem

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk przez 22 lata tworzyli udane małżeństwo. Chętnie pokazywali się razem na ściankach i występowali razem w "Na Wspólnej". Wiadomość o rozwodzie była ogromnym zaskoczeniem, jednak aktorka zapewnia, że pozostają w dobrych relacjach. Postanowili jednak zachować powód rozstania dla siebie.

Więcej o: