Zofia Zborowska otwiera się na temat seksu. "Dla mnie miejsce nie ma większego znaczenia"

Zofia Zborowska chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Ostatnio na Instagramie padło pytanie na temat seksu. Aktorka nie miała problemu z odpowiedzią.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Instagram Zofii Zborowskiej przedstawia ją jako bardzo otwartą i bezpośrednią osobę. Gwiazda chętnie publikuje fotografie, na których się wygłupia i nie pozuje do idealnego ujęcia. Możemy też obejrzeć zdjęcia z mężem, Andrzejem Wroną. Para jest dwa lata po ślubie, a w zeszłym roku przyszła na świat ich córka, Nadzieja. Aktorka niedawno zorganizowała w mediach społecznościowych Q&A, podczas którego opowiedziała, jak poznała swoją drugą połówkę. Ostatnio, na Instagramie padło pytanie o życie seksualne. Gwiazda nie miała problemu z odpowiedzią.

Zobacz wideo Agata Rubik mówi o intymności z mężem

Zofia Zborowska, Andrzej WronaZofia Zborowska zdradziła, jak poznała Andrzeja Wronę. Od razu czuła, że to "ten"

Zofia Zborowska mówi szczerze o seksie

Temat seksu w Polsce często jest tematem niemal tabu. Sprawy życia intymnego rzadko są przenoszone do publicznych rozmów i wywiadów. Dla Zofii Zborowskiej intymne wyznania nie stanowiły żadnego problemu. Model Piotr Czaykowski, udostępnił na Instagramie zdjęcie ze swoim chłopakiem, które skomentował pytaniem.

 
Nie od dziś w seksie stykamy się z wieloma stereotypami i presjami. A w tej, jak i każdej innej dziedzinie życia, warto być po prostu sobą. A Wy, jak lubicie to robić?

Michał Piróg postanowił skomentować post tylko emotikonami serduszek. Natomiast Zofia Zborowska chętnie odpowiedziała. 

Dla mnie miejsce nie ma większego znaczenia. Ważne żeby z tą ukochaną osobą. Piękne zdjęcie, piękna historia, piękne uczucie Piotrusiu.

Piotr Czaykowski zauważył komentarz przyjaciółki i zareagował polubieniem. Gwiazdor szerszemu gronu jest znany przede wszystkim z udziału w programie "Azja Express". Był wówczas w parze z Michałem Pirógiem, który jest jego przyjacielem. 

Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska, Marcelina ZawadzkaMikołaj Roznerski rozstał się z Adrianą Kalską. Przypominamy jego poprzednie związki

Więcej o: