"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny pochwalił się wyremontowanymi łazienkami. Efekt? WOW!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Teraz są już narzeczeństwem i właśnie zakończyli remont domu. Rolnik nie trzymał fanów w niepewności i pokazał, jak wyglądają łazienki w industrialnym stylu.

Chcesz wiedzieć jak mieszkają gwiazdy? Zajrzyj na Gazeta.pl.

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin wzięli udział w siódmej edycji show TVP, "Rolnik szuka żony". Zakochani zamieszkali razem i wspólnymi siłami wyremontowali dom. Jak sami przyznali na Instagramie, nie żyją już na kartonach, ale zostały im drobne poprawki. Na InstaStories rolnika pojawiły się zdjęcia wyremontowanych łazienek, które wyglądają jak z magazynu wnętrzarskiego. Paweł i Marta zadbali o najmniejsze szczegóły, które tworzą spójną całość. W tak urządzonych pomieszczeniach można się zrelaksować! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oszustwa, sutenerstwo, korupcja, próba gwałtu na babci. Gwiazdy programów telewizyjnych mają kryminalną przeszłość

Zobacz wideo Marta Paszkin pakuje się do przeprowadzki. "Jestem trochę umęczona"

"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny pokazał wyremontowane łazienki w industrialnym stylu

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin nowy rok zaczęli od romantycznej podróży na Zanzibar. Udało im się zakończyć remont wymarzonego domu i postawili na zasłużony odpoczynek. Rolnik na InstaStories opublikował serię kadrów z nowego domu, na którym widać, jak się urządzili. 

Paweł zorganizował krótkie "Q&A", w którym odpowiadał na pytania dotyczące domu. Opublikował kilka zdjęć, na których można zauważyć, w jakim stylu para urządziła dwie łazienki. W jednej z nich dominuje drewno i industrialny styl. Uwagę zwraca nowoczesny prysznic, a także cegła na ścianach. Czarna armatura idealnie dopełnia całości. 

Kartonów już nie ma, ale nadal brakuje kilku rzeczy. Np. tutaj będą przesuwane drzwi, na które czekamy - zdradził rolnik.

'Rolnik szuka żony'. Paweł Bodzianny pokazał wyremontowane łazienki w industrialnym stylu'Rolnik szuka żony'. Paweł Bodzianny pokazał wyremontowane łazienki w industrialnym stylu Fot. Instagram/ pawelfarmer

W drugiej łazience stanęła wanna, do której dobrano złotą armaturę. Pomieszczenie utrzymano w jasnych barwach. Na ścianie widać białe płytki. Nie zabrakło drewnianych mebli czy dekoracyjnej umywalki. 

'Rolnik szuka żony'. Paweł Bodzianny pokazał wyremontowane łazienki w industrialnym stylu'Rolnik szuka żony'. Paweł Bodzianny pokazał wyremontowane łazienki w industrialnym stylu Fot. Instagram/ pawelfarmer

Więcej zdjęć w nasze galerii na górze strony. Jak wam się podobają nowoczesne łazienki w domu Pawła i Marty? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA