Joanna Krupa grała w filmach dla fetyszystów, a Karolina Pisarek pracowała w hotelu. Co gwiazdy robiły zanim zostały sławne?

Żadna praca nie hańbi. Wiedzą o tym gwiazdy znane na całym świecie. Poznaj zawody plejady znanych i lubianych przed ich sławą.

Bądź na bieżąco. Więcej o ciekawej przeszłości gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Niektóre gwiazdy znane są od dzieciństwa. Mieli popularnych rodziców i w młodym wieku postanowili iść w ich ślady albo po prostu było to ich marzenie, które postanowili spełnić od razu, a nie czekać do dorosłości. Są jednak osoby, które swoją podróż do sławy rozpoczęły zupełnie od zera. 

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

Joanna Krupa

Joanna KrupaJoanna Krupa Fot. kapif

Modelka w wieku pięciu lat przeprowadziła się z rodziną do Stanów Zjednoczonych, gdzie obecnie jest znaną modelką. W Polsce wszyscy kojarzą ją z programu "Top model". Jej pierwszą pracą były udziały w filmach dla fetyszystów. Do dziś można znaleźć w Internecie erotyczne nagrania z Krupą.

Krzysztof Ibisz

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz Fot. Kapif

Jeden z najpopularniejszych prezenterów w telewizji swoją pierwszą pracę rozpoczął na studiach w Kanadzie. Jako biedny student, aby utrzymać się w obcym kraju, czyścił toalety, pracował w greckiej knajpie na kuchni, a także robił nadruki na koszulkach.

Karolina Pisarek

Karolina PisarekKarolina Pisarek Fot. kapif

Jedna z najlepiej zapowiadających się polskich modelek, wychowała się w małym miasteczku. To tam poznała czym jest prawdziwa praca. W wakacje pracowała w hotelu rodziców swojej koleżanki.

Małgorzata Rozenek 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Fot. kapif

Gwiazda z wykształcenia jest prawniczką. Na pierwszym roku prawa, Rozenek pracowała w kancelarii. Zaczynała jako stażystka. Jak sama przyznaje, to była bardzo ciekawa praca. Do jej obowiązków należało między innymi robienie ksero czy chodzenie do sądu i wyciąganie odpisów.

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Fot. kapif

Dama polskiej telewizji nie bała się żadnej pracy. Pierwsze pieniądze zarobiła już w szkole podstawowej, sprzedając butelki w skupie. Na studiach wyjechała na winobranie, do którego nie doszło, ponieważ, jak wspomina aktorka, nie było co zbierać. Zajęła się segregacją jabłek na taśmie, nie była to jednak najlepsza praca, ponieważ po tygodniu, jak tylko zamknęła oczy widziała owoce.

Mikołaj Roznerski

Mikołaj RoznerskiMikołaj Roznerski Fot. kapif

Przystojny aktor to przykład "od zera do milionera". Roznerski po przyjeździe do Warszawy najpierw odśnieżał ul. Marszałkowską, a następnie rozdawał ulotki pod Rotundą. Aktor nie za dobrze wspomina ten czas, jak mówił w jednym z wywiadów, często spotykał tam swoich kolegów, którzy już pracowali w zawodzie, a on dawał im ulotki.

Brad Pitt

Brad PittBrad Pitt East News

Jeden z najlepiej opłacanych aktorów Hollywood zanim zaistniał w świecie kina, pracował dla jednej z restauracji. Przebrany w strój kurczaka zapraszał ludzi do odwiedzenia miejsca. To właśnie wtedy wypatrzył go łowca talentów.

Rihanna

RihannaRihanna Fot. Instagram @badgalriri

Najbogatsza piosenkarka, bizneswoman, która trafiła do prestiżowego rankingu Forbes "Najbardziej wpływowych kobiet 2021 roku" dzieciństwo spędziła na Barbadosie. To właśnie tam, choć trudno w to uwierzyć, była kadetem wojskowym.

Barack Obama

Barack ObamaBarack Obama Fot. East News

Zanim postanowił rządzić jednym z największych krajów na świecie, polityk pracował jako sprzedawca...lodów!

Johnny Depp

Johnny DeppJohnny Depp Fot. East News

To obecnie jeden z najlepszych aktorów na świecie. Grał w niezliczonej ilości filmów, które przeszły do historii kina, a zaczynał jako sprzedawca długopisów.

Channing Tatum

Channing TatumChanning Tatum EastNews

Aktor i tancerz zanim zyskał sławę pracował jako dekarz i.…striptizer. Znany jako Chan Crawford występował w nocnym klubie. Po latach wystąpił w filmie "Magic Mike", który oparty jest na wspomnieniach Channinga.

Matthew McConaughey

Matthew McConaughey planuje kandydować na gubernatora TeksasuMatthew McConaughey planuje kandydować na gubernatora Teksasu Eastnews.pl

Aktor zanim trafił do pierwszej ligi plejady sław Hollywood, podejmował się różnych prac. Jedną z nich było sprzątanie kurzych klatek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.