Cezary Pazura świętował urodziny żony. Życzenia piękne, ale dobór zdjęć się jej nie spodobał. Edyta zażartowała z męża

Edyta Pazura 18 stycznia skończyła 34 lata. Z tej okazji jej mąż, Cezary Pazura, opublikował skierowany do niej post. - Następnym razem wcześniej przegadamy dobór zdjęć - zażartowała żona aktora.

Więcej ciekawostek z życia rodzinnego gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Edyta Pazura skończyła 34 lata. Ten dzień jest ważny nie tylko dla niej, lecz także dla jej bliskich. Cezary Pazura postanowił uczcić tę wyjątkową okazję także postem na Instagramie. Dodał życzenia oraz serię zdjęć żony. Oprócz aktualnych wybrał też te z przeszłości. Widać, że dobierał je sam, na co zwróciła uwagę solenizantka.

Zobacz wideo Uwielbiają tam spędzać czas

Cezary Pazura świętuje urodziny żony

Cezary Pazura zaczął wpis od pięknych słów. Przy każdej okazji podkreśla, że dopiero przy Edycie poczuł prawdziwe szczęście i to z nią udało mu się stworzyć rodzinę. Nie inaczej było i tym razem:

Miłość mojego życia, moja ukochana żona obchodzi dziś urodziny... Edytko, słońce moje, wspaniale, że jesteś ze mną. Jesteś moim największym szczęściem. Sama też bądź zawsze szczęśliwa, niech ci się spełnią marzenia i niech otaczają cię sami przyjaciele. Kocham. Żyj 100 lat #stolat #happybirthday - napisał poruszony.
 

Dodał kilka zdjęć, także tych z ich prywatnej galerii. Widać, że są to przypadkowe fotografie. Nie umknęło to uwadze jego żony.

Następnym razem wcześniej przegadamy dobór zdjęć - skomentowała rozbawiona.
To mój Instagram - odpisał Cezary Pazura.

Także inni użytkownicy. Zwrócili uwagę solenizantce, żeby dała spokój mężowi, bo te zdjęcia są dowodem na to, że podoba mu się na każdym z nich. Zapewnili ją także, że jest piękna w każdym wydaniu. Oto kilka przykładowych wpisów:

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. A w obronie pana Czarka trzeba stanąć, bo pokazał, że jest pani dla niego tą jedyną, wyjątkową.
Tak myślałam, że to pani jakoś skomentuje. Mężczyźni widzą nas jednak inaczej.
Przecież one są fantastyczne - zwracają się do Pazury.

Aleksandra Woźniak z córkamiWoźniak, znana z "13 posterunku", zniknęła z show-biznesu. Furorę w sieci robią jej córki

Podobają się wam?

Więcej o: