Agnieszka Hyży o tym, jakim ojcem jest Grzegorz Hyży. "Mój mąż nie relacjonuje w mediach czasu, który spędza z dziećmi"

Agnieszka Hyży w najnowszym wywiadzie opowiedziała, jak w roli ojca odnajduje się jej mąż. Prezenterka jest zachwycona podejściem Grzegorza Hyżego do dzieci.

Więcej o ciekawostkach z życia gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Agnieszka i Grzegorz Hyżowie w listopadzie powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Zostali rodzicami syna, któremu nadali imię Leon. Oboje posiadają dzieci z poprzednich małżeństw, które mają dobry kontakt i pomagają sobie nawzajem. Prezenterka raz opowiedziała dokładnie, jak wyglądają ich relacje, o czym możecie przeczytać TUTAJ. Teraz zdradziła, jak w roli ojca odnajduje się jej mąż.

Zobacz wideo Agnieszka Hyży o swojej diecie

Agnieszka Hyży o tym, jakim ojcem jest Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży stara się chronić prywatność, zwłaszcza dzieci. Rzadko pokazuje córkę Martę, jednak od czasu do czasu zdobywa się na wyznania dotyczące życia rodzinnego. Tym razem wypowiedziała się na ten temat w rozmowie z "Twoim Imperium". Pytanie brzmiało, jak ojcem jest Grzegorz Hyży. Prezenterka nie ukrywała zachwytu:

Bardzo dobrym, o czym wiedziałam od naszego pierwszego spotkania. Mój mąż nie opowiada o dzieciach, nie relacjonuje w mediach czasu, który z nimi spędza, ale to nie oznacza, że nie jest oddanym ojcem, obecnym w ich życiu. Byłam pewna, że po raz kolejny wejdzie w tę rolę z pełnym zaangażowaniem, miłością i troską. Ale to jak się zachowuje, przerosło moje oczekiwania. Mam poczucie, że jesteśmy rodzicami na równych zasadach i współpracujemy, dzieląc się wszystkimi obowiązkami - wyznała.

Agnieszka i Grzegorz Hyżowie długo starali się o dziecko. Hyży kilka razy poroniła, dlatego pojawienie się Leona jest dla nich ogromnym szczęściem. Prezenterka długo trzymała w tajemnicy wiadomość o ciąży. "Cała rodzina jest bardzo radosna, ale żyjemy w napięciu i oczekiwaniu, bo wiemy, ile to nas kosztowało czasu i stresu" - mówiła kiedyś w "Mieście kobiet".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.