Mateusz Damięcki pokazał, jak spędza czas z żoną, gdy położą dzieci spać. Fani: Widać, że "furioza" to u was codzienność

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska od czterech lat tworzą zgrane małżeństwo. Aktor opublikował na Instagramie nowe zdjęcie, na którym pozuje razem z żoną. Nie ukrywał, że znalezienie czasu dla siebie przy dwójce dzieci graniczy z cudem.

Więcej informacji o życiu prywatnym gwiazd znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

Mateusz Damięcki w wywiadach rzadko opowiada o życiu prywatnym. Aktor nieczęsto pojawia się z małżonką na ściankach, czy publikuje w sieci romantyczne zdjęcia. Sukcesem ich udanego małżeństwa jest to, że relację trzymają z dala od mediów. Tym razem zrobił wyjątek. Po ciężkim dniu opublikował zdjęcie z Pauliną Andrzejewską-Damięcką, a w komentarzach mógł liczyć na wsparcie fanów.  

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Były wspólne próby, pielgrzymka i zaręczyny nad Wisłą. Oto historia miłości Mateusza Damięckiego i Pauliny Andrzejewskiej

Zobacz wideo "Jakim będziesz aktorem? Będziesz świetnym aktorem!". Aktorski klan Damięckich

Zmęczony Mateusz Damięcki na wspólnym zdjęciu z żoną

Mateusz Damięcki jakiś czas temu udzielił wywiadu magazynowi "Party", w którym otworzył się na temat relacji łączącej go z żoną. Nie szczędził w jej stronę ciepłych słów i podkreślił, że są razem od dziesięciu lat, a czuje, jakby zakochiwał się w niej każdego dnia na nowo. Przy okazji dodał, że stara się być dobrym mężem i ojcem, ale to żona "ogarnia" większość spraw związanych z dziećmi. Wspólnie wychowują dwóch synów: Franciszka i Ignacego. Chłopcy mają cztery oraz dwa lata i potrafią dać rodzicom w kość.

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Damięcki pokazał, jak naprawdę wyglądają realia pracujących rodziców z małymi pociechami. Aktor wygląda na zmęczonego, a jego żona promiennie uśmiecha się do aparatu. W opisie zaznaczył, że końcu nastał moment, który mogą spędzić tylko we dwoje. Gdy dzieci śpią, Mateusz z żoną zabrali się za wspólne oglądanie serialu.  

Uff, chłopcy zasnęli. Zaczynamy oglądać serial - napisał aktor.
 

Fani w komentarzach nawiązali do opisu, który aktor zamieścił pod zdjęciem i przyznali, że doskonale rozumieją, jak rodzice czują się po całym dniu pracy i obowiązków domowych. 

Takie oglądanie jest dokładnie w moim stylu.
Widać, że "furioza" to u was codzienność.
Znam to. Mam tak w domu - czytamy.

Betty WhiteOstatnie zdjęcie B. White wykonane przed śmiercią w sieci! Pokazała je jej asystentka

Małżeństwo jest dla siebie dużym wsparciem. Trzeba przyznać, że tworzą piękną parę. 

Więcej o: