"Farma". Ilona Krawczyńska zachęca do naturalności. "Nie koloryzujcie świata" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Premiera programu Polsatu "Farma" odbędzie się już 17 stycznia. Prowadząca show Ilona Krawczyńska opowiedziała nam, jaki ma stosunek do upiększania rzeczywistości w mediach społecznościowych.

Więcej informacji o programach telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

"Farma" to nowy reality show Polsatu, w którym mieszkańcy miast zostaną zamknięci w wiejskim gospodarstwie z dala od takich dobrodziejstw, jak prąd czy bieżąca woda. Rytm ich dnia będą wyznaczały prace na roli. Niedługo przed premierą programu rozmawialiśmy z prowadząca show Iloną Krawczyńską, która nie ukrywa, że wychowała się w małej miejscowości, skąd nieobce są jej wiejskie warunki życia. Prezenterka zdradziła Plotkowi, co myśli o retuszowaniu rzeczywistości na Instagramie.

Zobacz wideo Ilona Krawczyńska w "Farmie". Przekonuje do bycia naturalnym

"Farma". Ilona Krawczyńska zachęca do naturalności

Ilona Krawczyńska prowadzi konto na Instagramie wspólnie ze swoją siostrą Mileną. Wspólne dbają o to, aby treści, które zamieszczają na platformie, nie były retuszowane.

Ja i moja siostra jesteśmy bardzo przeciwne koloryzowaniu świata i pokazujemy, jak jest u nas, tu i teraz. U nas nie ma retuszów. Jestem przeciwniczką używania filtrów instagramowych. Ja zawsze mówię: pokazujcie prawdę. Autentyczność i szczerość jest w tym wszystkim najważniejsza. Mam wrażenie, że dzięki temu nasi obserwatorzy są oddani i zaangażowani - powiedziała Plotkowi Ilona Krawczyńska.
 

Prezenterka zaapelowała także do odbiorców, aby nie przesadzali z używaniem filtrów w mediach społecznościowych. Jak przyznała, może to mieć fatalne skutki społeczne.

Proszę, nie koloryzujcie świata, bo to niektórych dobija. Czasami nie mamy pojęcia, do czego to może doprowadzić - zdradziła Plotkowi Ilona Krawczyńska.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, czy Ilona Krawczyńska miała opory przed przyjęciem propozycji bycia prowadzącą show, obejrzyjcie powyższy materiał wideo. Pierwszy odcinek reality show "Farma" zostanie wyemitowany 17 stycznia o godz. 20.00 w Polsacie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.