"Nie ma ludzi brzydkich...". Jak wyglądali, zanim dorobili się fortuny?

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że w parze z systematycznym wzbogacaniem się idzie chęć przechodzenia wizerunkowych metamorfoz. Często jest to związane z decyzją o zmianie rysów twarzy, korzystania z usług najlepszych fryzjerów na świecie czy po prostu dojrzewaniem. Sami zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmienili się najsławniejsi miliarderzy.

J.K. Rowling

Od początku stycznia wiele znów pisze się o "Harrym Potterze", bowiem na HBO premierę miał dokument o aktorach produkcji, którzy spotkali się na planie po raz kolejny po 20 latach od premiery pierwszej części przygód o młodym czarodzieju. W filmie zabrakło autorki książek, bowiem twórcy nie chcieli promować osoby o homofobicznych poglądach. Nie zmienia to jednak faktu, że Brytyjka od lat zarabia krocie dzięki ośmiu powieściom o Harrym Potterze. Jej majątek szacowany jest na ponad miliard dolarów.

J.K. RowlingJ.K. Rowling East News

Oprah Winfrey

Dziennikarka i osobowość telewizyjna. To nie ona ubiega się o rozmowy z gwiazdami światowego formatu, to gwiazdy walczą o jej zainteresowanie. Na przestrzeni kilku dekad Oprah bardzo się zmieniła, eksperymentując z fryzurami i zabiegami upiększającymi. "Forbes" wycenił jej majątek w 2008 roku na ok. 2,8 miliarda dolarów.

Oprah WinfreyOprah Winfrey East News

Kylie Jenner

Zamiłowanie do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej widać gołym okiem u najmłodszej córki Kris Jenner. W marcu 2019 roku Kylie została okrzyknięta najmłodszą miliarderką na świecie, bowiem takim majątkiem zaczęła dysponować już w wieku 22 lat. Wszystko za sprawą świetnie rozwijających się marek odzieżowych oraz kosmetycznych.

Kylie Jenner w 2010 roku i obecnieKylie Jenner w 2010 roku i obecnie fot. East News/instagram.com

Kim Kardashian

Przyrodnia siostra Kylie również zaliczana jest do grona światowej sławy miliarderów miliarderów. Ponoć jej wartość rynkowa wzrosła, gdy okazało się, że rozwodzi się z Kanye Westem.

Kim KardashianKim Kardashian East News

Jeff Bezos

Założyciel Amazona może pochwalić się majątkiem o wartości ok. 194 miliardów dolarów.

Jeff BezosJeff Bezos East News

Przez długi czas to właśnie Bezos był najbogatszym człowiekiem na świecie. W lipcu ubiegłego roku poinformowano jednak, że musiał ustąpić miejsce Elonowi Muskowi, którego majątek wyceniany jest na ok. 243 miliardy dolarów.

Elon MuskElon Musk East News

Niedawno do grona znanych miliarderów dołączyła również Rihanna.

RihannaRihanna East News

Niektóre zagraniczne sławy pod względem posiadanego majątku zostawia w tyle jedna Polka. W 2019 roku "Wprost" podawał, że jest właścicielką ok. 9 miliardów złotych.

Więcej o:
Copyright © Agora SA