Piotr Żyła świętuje urodziny, a Marcelina Ziętek... robi na drutach. To koniec? Przestali obserwować się na Instagramie

Marcelina Ziętek nie złożyła publicznie życzeń urodzinowych Piotrowi Żyle. Początkująca aktorka i skoczek narciarski nie obserwują się też już na Instagramie. Ich związek się rozpadł?

Więcej na temat związków gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Piotr Żyła skończył 35 lat. Znany skoczek narciarski pojawia się w mediach od lat nie tylko za sprawą dokonań sportowych, ale także zawirowań w życiu prywatnym. W 2018 roku rozstał się z byłą żoną, Justyną Żyłą, a ich rozwód odbył się w atmosferze skandalu. Dwa lata temu prasę obiegła informacja, że skoczek spotyka się z Marceliną Ziętek, aktorką z serialu "19+". Para długo nie potwierdzała tych doniesień i ukrywała związek. Dopiero w wakacje 2021 roku Piotr Żyła oficjalnie go potwierdził, publikując zdjęcia z młodszą ukochaną z pierwszej randki. Niestety, wszystko wskazuje na to, że ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Justyna Żyła, Piotr ŻyłaOd wielkiej miłości po publiczne pranie brudów. Historia Piotra i Justyny Żyły

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła się rozstali? Wiele na to wskazuje

Marcelina Ziętek opublikowała kilka InstaStories dokładnie w dniu urodzin Piotra Żyły, czyli w niedzielę 16 stycznia. Na żadnym z nagrań nie było jednak  widać skoczka, a na jego profilu również nie pojawiła się relacja. Marcelina Ziętek pokazała za to internautom, jak ćwiczy, robi na drutach, opublikowała zdjęcie kwiatka i udostępniła relację z psami.

Robienie na drutach jest - podobno - jak medytacja. Dużo moheru potrzebuję - napisała.

Marcelina Ziętek robi na drutach w dniu urodzin Piotra ŻyłyMarcelina Ziętek robi na drutach w dniu urodzin Piotra Żyły instagram

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek obroniła pracę magisterską. Jej stylizacja na obronę zaskakuje

Plotki o rozstaniu może podsycać fakt, że ostatnie zdjęcie pary, które możemy znaleźć na profilu aktorki, pochodzi z 31 lipca ubiegłego roku. Na dodatek Marcelina Ziętek i Piotr Żyła przestali się obserwować na Instagramie.

 

Pierwsze informacje o rozstaniu pary pojawiły się już około dwóch miesięcy temu. Do tej pory jednak ani Piotr Żyła, ani Marcelina Ziętek nie zabrali głosu w sprawie.

Więcej o: