"安iat wed逝g Kiepskich". Jolasia w nietypowej nagiej sesji. Na planie b這to i 鈍inie. Sprawa ma drugie dno

Anna Ilczuk jest znana przede wszystkim z roli Jolasi w kultowym polskim serialu "安iat wed逝g Kiepskich". Aktorka do dzi gra w teatrze. Przy okazji jednego ze spektakli zorganizowano nag sesj. Gwiazda zabra豉 stanowisko w wa積ej sprawie.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl

Jolasia, a tak właściwie Anna Ilczuk, urodziła się w 1981 roku, a już w wieku 19 lat debiutowała na deskach teatru. Bohaterka "Świata według Kiepskich" ukończyła Państwową Szkołę aktorką z filią we Wrocławiu. 

Zobacz wideo Paulina Holtz tańczy tango

Dagmara Kaźmierska, Arkadiusz ZgorzelskiOszustwa, sutenerstwo, korupcja. Na kryminalnej przeszłości zrobili kariery

Anna Ilczuk regularnie występuje w Teatrze Polskim, jednak większość zna ją z odtwarzania roli na dużym i małym ekranie. Aktorka gra między innymi w "Pierwszej miłości", "Rajskich klimatach" oraz Świecie według Kiepskich", skąd jest najbardziej kojarzona jako Jolasia, czyli żona Waldka Kiepskiego. 

Prywatnie Anna Ilczuk jest związana z Andrzejem Kłakiem, z którym wychowuje siedmioletnią Zosię. Oprócz tego stara się dzielić przemyśleniami i nowinkami z życia na Instagramie. Ostatnio wzięła udział w odważnej sesji. Okazuje się, że została zorganizowana w słusznej sprawie. 

Odtwórczyni roli Jolasi zapozowała nago w błocie

Serialowa Jolasia zapozowała całkowicie nago wysmarowana błotem. W jej towarzystwie znalazło się kilka świnek, wśród których uklękła. Sesja była częścią spektaklu "Fuck sceny buntu". Aktorka zaapelowała o zmniejszenie konsumpcji mięsa do niezbędnego minimum.

Z okazji dnia wegetarianizmu taka fota autorstwa i pomysłu Natalia Kabanow. Sesja była częścią spektaklu "Fuck sceny buntu" w reż. Marcina Libera i Teatry Łaźnia Nowa. [...] Nie otwieram dyskusji jeść czy nie jeść, ale BŁAGAM kupujcie TYLKO TYLE, ile wam POTRZEBA! Koniec z nieświeżą wędlinką lądującą w koszu! - napisała Anna Ilczuk.
 

Barbara MularczykJak zmieniła się Barbara Mularczyk, która zagrała Mariolkę w "Kiepskich"?

Serialowa Jolasia spotkała się z aprobatą ze strony fanów (choć pojawiło się kilka uszczypliwych komentarzy). Pogratulowano jej uwagi i przyznano, że poruszyła ważny temat.

Sam jem mięso, ale słusznie... Tyle, ile konieczne, i nie codziennie. Brawo za odwagę - czytamy.

Co sądzicie o takiej inicjatywie?

Wi璚ej o: