Baron wspomina rolę w serialu. Ależ się zmienił! Pamiętacie, że 14 lat temu zagrał w tym hicie?

Baron znany jest przede wszystkim jako muzyk, producent i juror programu "The Voice of Poland". Dziesięć lat temu można go było jednak oglądać w serialu, u boku Tomasza Karolaka. Pamiętacie?

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Baron jest multiinstrumentalistą, kompozytorem i producentem muzycznym, którego doskonale znają widzowie programu TVP "The Voice of Poland". Członek zespołu Afromental od lat cieszy się dużą sławą. Niewiele osób pamięta jednak, że zanim zasiadł na fotelu jurora jednego z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej, pojawił się w popularnym serialu TVN. Obok Tomasza Karolaka zagrał w "39 i pół". Teraz wspomina stare czasy. Od premiery pierwszego sezonu produkcji minęło już 14 lat!

Zobacz wideo Podekscytowany Baron dostał od Sandry Kubickiej wymarzony prezent

Baron wspomina rolę w "39 i pół"

Baron na InstaStoris wrzucił kadr z serialu "39 i pół". Muzyk wspomina przygodę z serialem. Trudno uwierzyć, że minęła już ponad dekada od momentu, gdy wszedł na plan. Serial z Tomaszem Karolakiem w roli głównej, to romantyczna opowieść o rockmanie, który zaczyna rozumieć, że się starzeje i postanawia zawalczyć o miłość i rodzinę, którą długo zaniedbywał. Przy okazji rozkręca też karierę muzyczną, oraz współpracuje z młodszymi kolegami. W serialu TVN wystąpili nie tylko członkowie grupy Afromental, ale też Marina Łuczenko-Szczęsna. Wygląda na to, że Baron wrócił do starych odcinków serii.

Co matka robi, kiedy bejbiś śpi? Ogląda stare seriale - napisał juror "The Voice of Poland" na Instagramie.

Baron wspomina 39 i półBaron wspomina 39 i pół screen - InstaStories

Trzeba przyznać, że w życiu muzyka sporo się zmieniło. Teraz cieszy się przede wszystkim znacznie większą popularnością. Widzieliście serial z Baronem? Też tęsknicie za Tomaszem Karolakiem w rockowej wersji?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.