Pippa Middleton z mężem na premierze przedstawienia. Postawiła na elegancki kombinezon. Księżna Kate nie założyłaby takiego

Pippa Middleton wraz z mężem pojawiła się na premierze przedstawienia. Na tę okazję zdecydowała się na elegancką stylizację, której kolor od razu rzucał się w oczy.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Pippa Middleton z wiadomych względów nie jest aż tak popularna jak księżna Kate, jednak media nie przestają się nią interesować. Ostatnio fotoreporterzy sfotografowali ją podczas wizyty w Royal Albert Hall. Na taki strój jej siostra raczej by się nie zdecydowała.

Zobacz wideo Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy

Pippa Middleton na premierze przedstawienia

Pippa Middleton, mimo że jest rozpoznawalna, to stara się jednak żyć z dala od blasków fleszy. Nie ma mowy o skandalach czy aferach z nią w roli głównej. W sieci zwykle pojawiają się jej zdjęcia z oficjalnych wyjść, a niekiedy fotki paparazzi, którzy dokumentują jej spacery.

Ostatnio Pippa i jej mąż James Matthews mieli okazję obejrzeć "Luizę", spektakl Cirque du Soleil. Pippa, podobnie jak jej siostra, doskonale dobrała strój do okoliczności i o żadnej wpadce nie ma mowy. Zdecydowała się na czerwony kombinezon oraz kopertową torebkę i buty na obcasie w tym samym kolorze. Czerwieni nie zabrakło także na kolczykach Pippy. Przełamaniem tego stroju był czarny, rozpięty płaszcz. Mąż Pippy do ciemnych spodni i marynarki założył jasną koszulę. Odpuścił sobie jednak krawat czy muchę, dzięki czemu jego stylizacja była dość casualowa.

Trzeba przyznać, że para wyglądała dość skromnie, ale efektownie. Warto zwrócić uwagę, że choć kombinezon Pippy jest elegancki, to Kate chyba nie zdecydowałaby się na taki strój. Żona księcia Williama zdecydowanie preferuje sukienki. Spodnie zakłada naprawdę sporadycznie. Myślicie, że dobrze wyglądałaby w takim stroju? Zdjęcia Pippy i Jamesa znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.