Cleo opowiedziała szczerze o miłości. Nie chce się zakochać? "Boję się, że to będzie znowu bardzo bolało"

Cleo w poruszającym wywiadzie opowiedziała o związkach, miłości i zdradzie. Otworzyła się na temat relacji z mężczyznami i wyznała, że boi się zaangażować.
Zobacz wideo Cleo wspomina trudne czasy studiów

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Cleo rzadko mówi o życiu prywatnym. Fani chcą o niej wiedzieć jak najwięcej, jednak wokalistka nie lubi otwierać się przed mediami. W "Takiej jak ty", programie TVP, pozwoliła sobie na wyjątkowo szczerą rozmowę. W rozmowie z Mateuszem Szymkowskim opowiedziała o relacjach z mężczyznami, związkach i miłości.

Cleo w szczerym wywiadzie opowiada o uczuciach

Cleo nie lubi mówić o swoich partnerach. Nie chciała ich nigdy wciągać do świata show-biznesu, zapraszać na medialne imprezy i pokazywać się z nimi na ściankach. Teraz zdecydowała się na przybliżenie widzom tego, co według niej jest w związku najważniejsze.

Ja przede wszystkim potrzebuję przyjaciela. Miłości też, ale doszłam do wniosku, że jednak przyjaźń w związku jest najważniejsza. (…) Jeżeli ktoś dopuścił się zdrady, to znaczy, że to już przekreśla niestety przyjaźń.

Opowiadała też o cierpieniu, które ją spotkało. W przeszłości piosenkarka została bardzo mocno zraniona. Do tego stopnia, że dzisiaj boi się znów zakochać. 

Im bardziej się kocha, tym bardziej się cierpi. Ja za bardzo chciałam, a potem bardzo cierpiałam. (...) W życiu byłam tak skrzywdzona, że teraz oddaję serce w 99 proc., ale zawsze ten 1 proc. zostawiam dla siebie. Boję się w pełni zakochać, bo z tyłu głowy zawsze jest gdzieś ta myśl, że to będzie znowu bardzo bolało.

Przyznała też, że mężczyźni ją onieśmielają i nigdy nie lubiła flirtować.

Kiedy się zamyślam, mam minę, jakbym była ciężko niezadowolona z całego świata. W większości mężczyźni zawsze się bali do mnie podejść. Może nie jestem typem kokietki. Ja nigdy taka nie byłam. Jestem takim typem wyluzowanej koleżanki z sąsiedztwa. Można się ze mną pośmiać, ale nigdy nie byłam przesłodzona.

Cleo otwarcie mówi, że została w życiu zraniona. Ma radę dla kobiet, które doświadczyły zdrady. Mówi, że najważniejsze jest, by nie szukać w sobie winy. Twierdzi, że wina zawsze leży po stronie, która się tego dopuściła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.