Khloe Kardashian kolejny raz nieudolnie przerobiła zdjęcie? Fani zwracają uwagę na nienaturalne dłonie

Khloe Kardashian na Instagramie publikuje przemyślane zdjęcia, na których zawsze wygląda, jakby dopiero zeszła z czerwonego dywanu. Wielokrotnie wytknięto jej nadmierną obróbkę zdjęć. Fani tym razem zwrócili uwagę w komentarzach, że ręka celebrytki wygląda nienaturalnie za sprawą długich palców.

Więcej informacji o zagranicznych gwiazdach znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

Khloe Kardashian nie ma szczęścia do mężczyzn. Niedawno wyszło na jaw, że Tristan Thompson, z którym doczekała się córki True, zdradził ją po raz kolejny i ma dziecko z inną kobietą. Celebrytka leczy złamane serce, ale w dalszym ciągu jest w stałym kontakcie z fanami. Tym razem przyciągnęła uwagę obserwatorów publikując nowe zdjęcie, na którym spostrzegawczy internauci dopatrzyli się Photoshopa. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Natalia Siwiec bez ręki, a Khloe Kardashian z czternastoma palcami. Nie tylko Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę w Photoshopie

Zobacz wideo Khloe Kardashian pochwaliła się uroczymi zabawami swojej córeczki

Khloe Kardashian zaliczyła kolejną wpadkę w Photoshopie? Internauci patrzą na bardzo długie palce

Khloe Kardashian kilka lat temu przeszła ogromną metamorfozę. Sporo schudła i zaczęła prowadzić aktywny tryb życia. Zdrowo się odżywia i każdy dzień zaczyna od porannego treningu. W jednym z wywiadów podkreśliła, że przez lata funkcjonowania w show-biznesie nabawiła się kompleksów. Mimo to naturalne zdjęcia są rzadkością na jej Instagramie. Zazwyczaj pokazuje się w idealnie ułożonych włosach, nieskazitelnym makijażu i perfekcyjnie dobranej stylizacji. 

Na najnowszej fotografii "Koko" ma na sobie przylegającą mini sukienkę i brązowe kozaki. Jednak to nie stylizacja zwróciła uwagę fanów, a bardzo długie palce celebrytki. 

Szczęśliwego czwartku. Zapomniałam, że zrobiliśmy te zdjęcia kilka tygodni temu - napisała gwiazda.
 

Internauci są przekonani, że zdjęcie poddano obróbce graficznej, która miała zmienić proporcje sylwetki Kardashian - wydłużyć udo, dzięki czemu wydawało się szczuplejsze. 

Myślę, że rozciągnęli zdjęcie, żeby wydłużyć jej udo. Na ostatnim zdjęciu ma już normalne dłonie.
Dlaczego twoje dłonie są takie duże?
Wydaje mi się, że przez długie paznokcie palce wyglądają na takie długie - czytamy.

W ostatnim czasie internauci byli przekonani, że Małgorzata Rozenek nieudolnie przerobiła wakacyjne zdjęcie w Photoshopie, zaburzając proporcje sylwetki i wydłużając nogi. Gwiazda wyjaśniła, że bawiła się perspektywą i obiektywem szerokokątnym. 

Myślicie, że zdjęcie poddano obróbce graficznej? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.