Wołkowa pokochała medycynę estetyczną. A co z Leną Katiną? Sprawdźcie, jak dziś wygląda wokalistka zespołu t.A.T.u.

Minęło 20 lat od wydania pierwszej anglojęzycznej płyty zespołu t.A.T.u. Julia Wołkowa i Lena Katina szturmem podbiły show-biznes, jednak wkrótce usunęły się w cień. Wołkowa zaszokowała swoją metamorfozą internautów, a jak przez lata zmieniła się Katina?

Więcej artykułów o metamorfozach gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl.

Zespół t.A.T.u. zadebiutował w 1999 roku, gdy Lena Katina i Julia Wołkowa miały zaledwie 14 i 15 lat. Popularny rosyjski duet w latach dwutysięcznych zawładnął listami przebojów na całym świecie. Wołkowa po rozpadzie zespołu usunęła się w cień, by spróbować sił w polityce i przy okazji zaprezentować nową twarz. Lena natomiast nie zdecydowała się na drastyczną metamorfozę. W jej przypadku jedna rzecz od lat pozostaje niezmienna. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Euforia" wymalowana na twarzy. Brokatowe łzy i triki, które inspirują Young Leosie. Rue i Jules zmieniły nasz make-up

Zobacz wideo "Królowe życia". Adrianna rozjaśnia tatuaż. "Ale ból"

t.A.T.u. Jak dziś wygląda Lena Katina. Bardzo się zmieniła? 

Po rozpadzie zespołu każda z dziewczyn poszła w swoją stronę. Julia Wołkowa pokochała operacje plastyczne, a Lena Katina jest jej przeciwieństwem i od lat stawia na naturalność. W ostatnim czasie na TikToku pojawiło się nagranie Katiny z tegorocznego sylwestra. Artystka wykonała przebój "All The Things She Said", ponownie zachwycając fanów swoim talentem. Po rozpadzie duetu wydała trzy albumy studyjne, ale nie odniosła spektakularnego sukcesu. 

ZOBACZ: Julia Wołkowa z zespołu TATU porzuciła naturalność. Jest fanką operacji plastycznych, a jej usta są ogromne

Lena jest również aktywna na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia z życia prywatnego. Można zauważyć, że wokalistka od lat jest wierna rudym włosom. W dalszym ciągu może pochwalić się delikatną, dziewczęcą urodą. Fani w komentarzach co rusz przyznają, że niewiele zmieniła się przez lata. Nie ukrywa swoich piegów i bardzo często pokazuje się bez makijażu. Porównując jej zdjęcia z początków kariery, nie widać, by ingerowała w swoją urodę. 

 

Wokalistka doczekała się syna, któremu dała na imię Aleksander. Chłopiec urodził się w 2015 roku w Moskwie. W 2013 roku wyszła za mąż za słoweńskiego muzyka rockowego Sashę Kuzmanovicia, ale rozstali się sześć lat później. 

 

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.