Małgorzata Rozenek wyśmiała Radosława Majdana na Instagramie. Chodzi o kawę z inną kobietą. Fani: Małgonia by nie pozwoliła

Radosław Majdan relaksuje się w Azji, a Małgorzta Rozenek śmieje się z niego na Instagramie. Internauci szybko podchwycili temat.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Od kilku tygodni Małgorzata Rozenek z bliskim podróżuje po Azji. Właśnie z tego powodu ubiegłoroczne święta Bożego Narodzenia jej rodzina obchodziła już w połowie grudnia. Wówczas zorganizowali wigilijną kolację i obdarowali się prezentami. Teraz mogą cieszyć się błogim wypoczynkiem.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek komentuje problemy Barbary Kurdej-Szatan

Andrzej Duda, Patryk JakiDuda brylował w mundurku, a Jaki w dresie stał pod blokiem

Małgorzata Rozenek żartuje z męża na Instagramie

Małgorzata Rozenek na bieżąco relacjonuje pobyt w Azji. Nie brakuje zdjęć w bikini i nagrań masaży, którym poddaje się "Perfekcyjna". Podczas jednego z nich zaliczyła nawet małą wpadkę, pokazując fragment piersi.

Dotrzymać żonie kroku próbuje Radosław Majdan, który równie często chwali się urokami nowo poznanych miejsc. Ostatnio opublikował zdjęcie, na którym widzimy, jak w eleganckim stroju relaksuje się przy stole na jednej z uliczek. Były piłkarz zażartował, że jest "z kolegą na kawie". Tuż obok niego widzimy bowiem namalowanego na murze mężczyznę, który czyta gazetę.

Zobacz też: Radosław Majdan z Heniem na ramieniu ironicznie komentuje decyzję Paulo Sousy. "Okazał się oszustem i zdrajcą"

Dobrze, że nie z koleżanką - zażartowała Małgorzata Rozenek.

Małżeństwo ma w sieci tysiące fanów, którzy skrupulatnie śledzą każdy ich krok. Tym razem też podchwycili temat.

Małgonia by nie pozwoliła.
Gdyby Radzio chciał, to by Małgonia nie miała nic do gadania.
Działoby się - czytamy w komentarzach.
 

Joanna BrodzikBrodzik jako dziecko była nazywana bękartem, a jej matka "czerwoną świnią"

Czym jeszcze zaskoczą nas Majdanowie? Ich wycieczki nigdy nie są nudne. Pamiętacie eskapadę kamperem do Szwecji? W podróży towarzyszyło im troje dzieci i… cztery psy. Oj, działo się!

Więcej o: