Szymon Hołownia cieszy się z narodzin dziecka! Pokazał pociechę i zdradził imiona. Oba tradycyjne

Szymon Hołownia i jego żona powitali na świecie drugie dziecko. Polityk pokazał zdjęcie z porodówki.

Więcej na temat gwiazd i polityków na stronie głównej Gazeta.pl

Marek Kondrat, Drew Barrymore, Jodie FosterKondrat debiutował na ekranie, gdy miał 11 lat. Barrymore jako niemowlę. A DiCaprio?

Szymon Hołownia na świątecznym nagraniu pochwalił się, że wraz z żoną Ulą czekają na narodziny drugiego dziecka.  Nie zdradził wówczas płci potomka. 13 stycznia w mediach społecznościowych opublikował radosny wpis. Jego druga latorośl pojawiła się na świecie. 

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Szymon Hołownia ma córkę. Chwali się zdjęciem z porodówki 

Szymon Hołownia pochwalił się, że ma drugą córkę. Pokazał zdjęcie, na którym widać dziewczynkę. Zdradził też, jakie imiona wybrali na malucha. Okazuje się, że dołączyła do nich Elżbieta Wanda. 

Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił - czytamy. 

Były gospodarz "Mam Talent" dziękował też wszystkim, którzy wspierali jego rodzinę przed narodzinami córki. Wspomniał też o pierworodnej. 

Z całego serca dziękujemy wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy - trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą - też!

Hołownia przyznał też, że najbliższe dni spędzi z rodziną.

Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do was tak szybko, jak się da - napisał. 
 

W komentarzach nie brakuje gratulacji. My również się do nich dołączamy i życzymy całej rodzinie Szymona Hołowni zdrowia oraz wiele spokoju. 

ZOBACZ TEŻ: "Mam talent!". Szymon Hołownia komentuje nowego prowadzącego. "Ładnie razem wyglądają"

Więcej o: