Jarosław Bieniuk świętuje urodziny starszego syna. Internauci patrzą na Szymona i widzą jego mamę. "Cała Ania!"

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się trojga dzieci. Ich starszy syn właśnie skończył 16 lat.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka od dawna budzą duże zainteresowanie w świecie show-biznesu. Najbardziej znana jest Oliwia Bieniuk, która zamierza iść w ślady mamy, a ostatnio wzięła udział w programie "Taniec z Gwiazdami". Para doczekała się także dwóch synów: Jasia, który w tym roku skończy dziewięć lat i Szymona.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk załamana, że nie odpadła z "TzG"! „Jestem zła"

Gwiazdy, które spektakularnie schudły. Jak im się to udało?Gwiazdy, które spektakularnie schudły. Jak im się to udało?

Jarosław Bieniuk świętuje urodziny starszego syna. Internauci: Cała Ania!

Starszy syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka świętuje właśnie 16. urodziny. Z tej okazji dumny ojciec pochwalił się zdjęciem syna i złożył mu życzenia na Instagramie.

Dzisiaj 16 lat kończy mój "najstarszy". Sto lat synku! Spełniaj marzenia, dąż do celów, kochaj i bądź kochany. Jestem - napisał Bieniuk.

Słowa byłego piłkarza chwytają za serce. Po śmierci Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk musiał sprostać wyzwaniu samodzielnego rodzicielstwa. Patrząc na dzieci pary, świetnie wywiązał się z tego zdania. Pod jego nowym postem posypały się pozytywne komentarze. Internauci dostrzegają w chłopcu jego mamę.

Zobacz też: Królikowski i Bieniuk zaprzyjaźnili się na planie i rozmawiali na tematy ojcowskie. "Jarek dzielił się z Antkiem swoim doświadczeniem"

Szymon BieniukSzymon Bieniuk jaretpalmer/Instagram

Fajny chłopak! Wszystkiego najlepszego.
Cała Ania!
Najpiękniejsze jest "jestem" na końcu. Warte więcej niż tysiąc słów - czytamy.

Megan Fox i Machine Gun Kelly zaręczyli sięMegan Fox i Machine Gun Kelly zaręczyli się. Pierścionek? WOW!

Szymon Bieniuk, podobnie jak jego starsza siostra, jest aktywny w mediach społecznościowych. Z jego konta na Instagramie można wywnioskować, że uwielbia dwie rzeczy: snowboard i swoją rodzinę. Nie brakuje zdjęć całej ekipy Bieniuków oraz kadru tylko z Oliwią.

Więcej o: