"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy pierwszą gwiazdę nowej edycji. Niespodzianka! To znana modelka

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" doczeka się 16. edycji, którą widzowie Polsatu zobaczą wiosną. Poznaliśmy już nazwisko pierwszej gwiazdy.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Karolina Pisarek to pierwsza gwiazda 16. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z formatu TVN "Top Model" oraz z aktywności w mediach społecznościowych. Koło jej urody wielu nie może przejść obojętnie. W 2018 roku została okrzyknięta jedną z "najpiękniejszych twarzy świata". 

Zobacz wideo Karolina Pisarek nie będzie czekać ze ślubem! "Mogę wyjść za mąż w lesie"

"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy pierwszą gwiazdę nowej edycji. To modelka

Po 15. edycji edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" już dawno opadł kurz. W finale o 100 tysięcy złotych na cele charytatywne walczyli Barbara Kurdej-Szatan, Kasia Łaska, Adam Zdrójkowski oraz Robert Janowski. Ostatnim wykonaniem Janowski skradł serca jurorów i publiczności. Nie zabrakło i owacji na stojąco. Ostatecznie to on wygrał program. W nowej edycji na scenie zobaczymy Karolinę Pisarek. Do tej pory mało kto wiedział, że modelka ma talent muzyczny, dlatego dla fanów formatu jej udział może być sporym zaskoczeniem.

Przypomnijmy, że Karolina Pisarek wzięła udział w 5. edycji programu "Top Model", gdzie udało jej się dojść do samego finału. Z początku część jurorów nie była pewna, czy dziewczyna poradzi sobie w świecie mody.

Sugerowano, że nie ma modelingowej urody i nadaje się raczej do konkursów piękności. Modelka  udowodniła, że jest inaczej, a na koncie ma liczne kontrakty. W 2020 roku razem z przyjaciółką wygrała też "Amerykę Express", za co uczestniczki otrzymały 100 tys. złotych. Część wygranej przekazały na fundację braci Collins, którzy w programie byli ich rywalami. 

Jesteście ciekawi, jak poradzi sobie w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.