Angelina Jolie w ogniu pytań. Siloh dopytuje matkę o Jennifer Aniston. "Uderzenie w czuły punkt"

Angelina Jolie wzbrania się przed odpowiedzią na pytania dzieci dotyczące przeszłości. Siloh jednak dopytuje o to, w jaki sposób matka poznała ojca. Nie obyło się bez wspomnienia o Jennifer Aniston.

Więcej na temat gwiazd i ich dzieci znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Dzieci, które żyły w cieniu sławnych rodziców. Jak się zmieniły?Żyją w cieniu swoich rodziców. Tak zmieniły się mniej znane dzieci gwiazd. Czym się zajmują?

Angelina Jolie i Brad Pitt zakochali się w sobie na planie filmu "Pan i Pani Smith", kiedy aktor był jeszcze w związku z Jennifer Aniston. O tym skandalu mówił cały świat. Teraz wersję Jolie chce poznać jej pociecha - Siloh. 

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Angelina Jolie w ogniu niewygodnych pytań 

Angelina Jolie i Brad Pitt długo nie przyznawali się do relacji, która ich łączyła. Gwiazda początek związku z Bradem skomentowało dopiero w 2006 roku. Twierdziła wówczas, że nie planowała ukraść ukochanego Jennifer Aniston.

Długo zajęło nam to, aż zdaliśmy sobie sprawę, że łączy nas coś więcej niż myśleliśmy. Dlatego tak trudno było nam w to uwierzyć. Ale wiedzieliśmy, że to, co nas łączy to wielka rzecz - powiedziała.
Spędziliśmy dużo czasu na rozmowie o tym, czego oboje chcemy w życiu, i zdaliśmy sobie sprawę, że chcemy po prostu tego samego.

Po latach Angelina znów jest pytana o romans z Bradem. Tym razem pyta jednak ich pociecha - Shiloh. To niezręczna i trudna sytuacja dla gwiazdy "Diaboliny".

Kiedy Shiloh zaczęła pytać o Jennifer, Angelina długo zwlekała z reakcją. Jest wystarczająco dojrzała, żeby opowiedzieć własną historię, jednak nie jest gotowa na taką rozmowę z dziećmi. Nie ma mowy, żeby opowiedziała im o kobiecie, która przyćmiła jej małżeństwo z Bradem, a już na pewno nie teraz, gdy ich ojciec znów przyjaźni się z Jen i chce, żeby dzieci spędzały z nią czas -  mówi informator "Woman’s Day".

Na tym jednak nie koniec. Shiloh także zdaje sobie sprawę, że pytania, które zadaje, są bolesne. Nie chce jednak opierać się na wiedzy zdobytej z tabloidów. 

Shiloh widzi nową stronę swojej matki. Po raz pierwszy widzi w niej kobietę, więc wie, że pytanie o Jen to uderzenie w czuły punkt.

Myślicie, że Angelina i Brad zdecydują się na szczerą rozmowę z dziećmi?

Więcej o: