Małgorzata Rozenek w odważnej sesji. Fani grzmią. "Widać gołym okiem, że fotka przerabiana!". Gwiazda publikuje dowody

Małgorzata Rozenek nowy rok razem z mężem i dziećmi przywitała w Tajlandii. Gwiazda chętnie publikuje kolejne zdjęcia z azjatyckich plaż. Internauci zwrócili uwagę na jej sylwetkę, sugerując przesadne korzystanie z programu typu Photoshop. Odpiera zarzuty i publikuje dowody.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przyzwyczaili nas już do tego, że gdziekolwiek nie wylecą, zawsze zamieszczają w sieci obszerną relację, chwaląc się pięknymi widokami. Od przeszło dwóch tygodni odpoczywają w Tajlandii, a na Instagramie ponoć nie brakuje przerobionych, nowych zdjęć Małgorzaty.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek mówi o problemach Barbary Kurdej-Szatan

Małgorzata Rozenek przesadziła z retuszowaniem zdjęć?

Piękne, piaszczyste plaże, błękitne niebo bez żadnej chmurki i smaczne jedzenie - to wszystko możemy zobaczyć na zdjęciach gwiazdy. Internauci są zachwyceni tak pięknymi okolicznościami przyrody, jednak tym razem wyjątkowo dużo uwagi poświęcili zdjęciom samej "Perfekcyjnej". Ich zdaniem prezenterka TVN-u wygląda nienaturalnie, zarzucają, że idealna sylwetka to w tym przypadku wytwór Photoshopa.

Widać gołym okiem, że fotka przerabiana, a ten cień ręki zgiętej! Małgosiu, nie wierzę, że nogi pani nie przerabiała programem do wydłużania nóg, tylko czemu to ma służyć, bo przecież i tak ma pani dobrą figurę, a długość nóg do pani wzrostu tutaj jest nieproporcjonalna.
Czy zdjęcia nie są przerobione? Mam spore wątpliwości. Zwróćcie uwagę na liście na samym prawym i lewym brzegu zdjęcia. Tak jakby rozciągnięte, co może być skutkiem delikatnego odjęcia sobie kilku centymetrów tu i ówdzie.

Małgorzata Rozenek odniosła się do powtarzających się zarzutów na InstaStories. Zamieściła ironiczny komentarz, w którym dała do zrozumienia, że nie umie retuszować zdjęć.

Jeżeli jesteś grafikiem i wiesz wszystko o obróbce fot, wpadnij, bo ktoś musi mi wytłumaczyć sprawy związane z perspektywą, obiektem szerokokątnym, suwakami, itp.

W kolejnych relacjach zamieściła szereg zdjęć, które miały być potwierdzeniem, że nie przerabiała wakacyjnych fotografii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.