Dagmara Kaźmierska poleca usługi fryzjerskie... w Egipcie. Pokazała efekt swojej metamorfozy. Ale elegancka

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" kompletnie zaskoczyła fanów. Pokazała się na Instagramie w nowym wydaniu. Najciekawsze jest jednak miejsce, które wybrała na skorzystanie z usługi.

Więcej ciekawostek i metamorfoz polskich gwiazd znajdziecie w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska jest niekwestionowaną królową życia - poznaliśmy ją jako długowłosą blondynę, zawsze w pełnym makijażu i z wydatnymi ustami. Uwielbia przepych i często mówi o zabiegach, którym się poddaje. Nic się w tej kwestii nie zmieniło, choć celebrytka dokonała subtelnej zmiany w wyglądzie. Trzeba przyznać, że bardzo jej do twarzy. 

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

Dagmara Kaźmierska u fryzjera... w Egipcie

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" przyzwyczaiła fanów do jasnych blond włosów i wcale nie zamierza tego zmieniać. Ostatnio wybrała się do fryzjera, jednak nie planowała szaleć z kolorem. Wybrała inny odcień - nowy jest bardziej subtelny i mniej "żółty" od poprzedniego. Fryzjer zadbał również o to, by na jej głowie powstała grzywka z elegancko zawiniętą falą. Pokazała efekty. 

Dagmara z 'Królowych życia'Dagmara z 'Królowych życia' Instagram

Warto wspomnieć, że Kaźmierska najwyraźniej nie jest przywiązana do swojego fryzjera w Polsce, bo nie miała oporów, by oddać się w ręce egipskiego specjalisty. Wychwalała i zachęcała innych do skorzystania z jego usług. 

Moi kochani, to jest Midu. Jeżeli jesteście w Hurghadzie i potrzebujecie dobrego fryzjera, no to zobaczcie - zachęciła, prezentując efekt zmiany.

Trzeba przyznać, że metamorfoza Kaźmierskiej jest bardzo korzystna. Myślicie, że na dłużej pozostanie z nią grzywka zaczesana na bok?

Zobacz też: Dagmara Kaźmierska mówi o ojcu Conana. Wzięli ślub w więzieniu, a potem się rozstali. "Moja rodzina go nie akceptowała"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.