Królikowski i Opozda? To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. W pewnym momencie Antek wybrał inną kobietę

Choć związek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego nie trwa wcale długo, wydarzyło się w nim naprawdę sporo. Od elektryzujących doniesień o początkach ich związku, po rozstanie i huczny ślub.

Więcej miłosnych historii gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

O tym, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski są parą, mówiło się już na początku wakacji w 2020 roku. Obydwoje nie komentowali doniesień, aż w końcu aktor w drugiej połowie lipca oficjalnie potwierdził, że jego serce należy właśnie do Opozdy. Od tej chwili przestali się kryć i coraz częściej wspólnie pokazywali na imprezach i ściankach. Okazuje się jednak, że choć staż ich związku nie jest imponujący, to znają się już naprawdę długo. Nie od razu się zakochali. 

Zobacz wideo Antek Królikowski w konflikcie ze swoim teściem

Najdziwniejsze imionaOpozda i Królikowski wybrali oryginalne imię dla syna, ale to nic przy Skrzyneckiej

Joanna Opozda i Antoni Królikowski - historia miłości 

Kilka miesięcy temu Joanna Opozda w rozmowie z portalem Jastrząb Post zdradziła, że nie od razu zakochała się w Antonim Królikowskim. Wszystko przez to, że zazwyczaj jedno z nich było w związku.

Antek skończył reżyserię, a ja zagrałam w jego debiucie. Znamy się i lubimy od zawsze. Zawsze jak się gdzieś widzieliśmy, to się uwielbialiśmy, ale te nasze drogi się nigdy wcześniej nie zeszły. Zawsze on był zajęty, albo ja. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Teraz czuję, że Antek jest w tym momencie najbliższą mi osobą i że jest moim prawdziwym przyjacielem - powiedziała.

Zobacz też: Joanna Opozda o Antku Królikowskim: To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Zdradziła też, co myśli o Julii Wieniawie

Zaledwie pół roku później, aktorka przyznała na Instagramie, że ich związek nie przetrwał próby czasu.

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy - pisała pod koniec grudnia 2020 roku Joanna.

Pojawiły się doniesienia, że Królikowski nie był gotowy, aby zbudować poważny związek z Joanną, ponieważ wciąż czuł coś do swojej byłej. Wydawało się, że taka informacja na dobre przekreśliła szansę na powrót tej dwójki do siebie. W czerwcu opublikowali wpis, który nie pozostawiał wątpliwości, że znów są razem. Aktor zamieścił na Instagramie zdjęcie i trzymał ukochaną w objęciach.

Dariusz OpozdaStrzelanina w domu Dariusza Opozdy. "Nie ma zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa"

W sierpniu Antek i Joanna pobrali się. Ich ślub był największym medialnym wydarzeniem wakacji i miał być utrzymany w tajemnicy. W dniu uroczystości pojawiły się jednak zdjęcia niezadowolonej pary, która po wyjściu z kościoła odkryła, że czekają na nich tłumy paparazzi. Obecnie zakochani jednak nie kryją się z miłością i oczekują na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka. Antek wspiera Asię w trudnych momentach związanych z jej porywczym ojcem. Mamy nadzieję, że sytuacja wkrótce się ustabilizuje i ukochani zaznają spokoju. 

Więcej o: