Gwiazda "Gogglebox" jest w ciąży. Była "wodzianka" pokazała zdjęcia z USG. "Teraz serca mam dwa"

Marta Karpińska zaczynała jako "wodzianka" w programie Kuby Wojewódzkiego, a od jakiegoś czasu robi karierę w programie "Gogglebox". Okazuje się, że spodziewa się dziecka. - Noszę w sobie najczystszą i najpotężniejszą miłość - napisała.

Więcej o programie telewizyjnym znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Marta Karpińska przez jakiś czas występowała jako "wodzianka" w programie Kuby Wojewódzkiego. W show pojawiła się w 2015 roku. Większą rozpoznawalność zyskała jednak dopiero w "GoggleBox" na TTV, gdzie komentuje inne programy telewizyjne. Towarzyszy jej w tym przyjaciółka, Patrycja Szreder. Obie kobiety doskonale odnajdują się w tematach urody i modelingu. Okazuje się, że w życiu influencerki szykują się zmiany. Pochwaliła się zdjęciami z USG, pozując w czapce z napisem "mom".

Zobacz wideo "Wodzianka" mówi o romansie z Rutkowskim. Dopiekła też jego narzeczonej. "Jak odbijałaś faceta Luzie, walczyłaś o prawa kobiet?"

Nieudolny retusz zdjęć Małgorzaty RozenekNieudolny retusz zdjęć Małgorzaty Rozenek. Zaliczyła sporo wpadek z Photoshopem

Marta Karpińska pokazuje zdjęcia z USG

Karpińska opublikowała urocze zdjęcie. Razem z partnerem pozują w czapkach z napisami "mom" i "dad". W ręce trzyma zdjęcia z USG. Nie można mieć wątpliwości - para spodziewa się dziecka. Do niedawna celebrytka nie pokazywała się z mediach społecznościowych z partnerem. Od jakiegoś czasu chętniej występuje na fotografiach z rodziną. Wygląda na bardzo szczęśliwą.

Kochani chciałam się z wami podzielić cudowną informacją. Noszę w sobie najczystszą i najpotężniejszą miłość. Jesteśmy przeszczęśliwi. "Więc teraz serca mam dwa" - napisała Karpińska pod zdjęciem.

Fani pospieszyli z gratulacjami. Wiadomość o ciąży influencerki spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem.

Cudownie, wspaniale, najpiękniej jak można sobie tylko wyobrazić.
Super gratuluję bardzo bardzo!
Ojejku, ale cudownie. Gratulacje i dużo zdrówka - czytamy w komentarzach.

Przyłączamy się do gratulacji. Przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia!

Więcej o: